salvame
Dołączył/a: wrzesień 2011
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
dajcie jakieś namiary żeby kupić ten najtańszy bilet po 95 zł
0
co tam pieniądze jego zdrowie jest ważniejsze!
0
Feliz cumpleaños, Leo!
0
wysłane!
0
damy radę! Vamos Barca!!!!
0
pep guardiola jest najlepszym trenerem świata:) Chce być ze swoim zawodnikiem aby pomóc mu przetrwać te trudne chwile!
świetny człowiek no i trener.
0
Cudowny człowiek z Leo przeciwieństwo "babiarza"-Ronalda Visca el Messi
0
kto ma więcej goli cr7 czy leo messi i kto zostanie królem strzelców
0
oszust!
0
Bramkę dla Barcelony w meczu z Bayerem Leverkusen, rozegranym na Camp Nou w 2001 roku strzelili Luis Enrique i Patrick Kluviert.
0
a czemu messi itd nie grają?
0
bosko messi wyszedł na tej focie!