Guardiola nie powinien zastanawiać się jak zatrzymać Messiego - bo to może mu sie udać, lecz jak zatrzymac całą Barcę, a przedewszystkim nasze trio z przodu, bo to może już być nieosiągalne...
Xavi powinien pozostac u nas minimun do konca przyszlego sezonu - wygasniecia kontraktu, albo i dlużej. Wraca stara, dobra nasza "6" jak przed kilkoma sezonami + to co wnosi osobowościa do zespołu jest warte placenia mu tyle ile ma zapisane w kontrakcie.
MSN rozumieja sie genianie, atmosfera panuje w druzynie wysmienita, co pokazuje ostatni mecz - oddanie karnego przez Messiego Neymarowi. Cele druzyny sa stawiane na pierwszy plan, zespol funkcjonuje bardzo dobrze a jeszcze lepiej gra - ich styl gry i wgl.... Ogladanie dzisiejszej barcy sprawia mi wiecej radosci, piekna niz nawet patrzenie jak grala Barca Guardioli.
Alves przedluży kontrakt z kilku powodów:
- jest szczęśliwy w klubie
- niejednokrotnie powtarzał że pieniadze nie są dla niego najważniejsze
- jego rodzina dobrze czuje sie w Barcelonie
- ma dzieci ktore chodza tu do szkoły i jest im tu dobrze
- pragnie walczyc o najwyzsze cele
- itp.
Dziękujemy za wszystko :) ...moim zdaniem najodpowiedniejszym kandydatem na stanowisko trenera byłby Antonio Conte / Laurent Blanc / Abel Braga lub też Luiz Felipe Scolari... Co do Luis Enrique niby zna klub od "środka" ale wątpię szczerze czy sobie poradzi - bylem się mylił i było tak jak z Guardiolą ;P
Mourinho moim zdaniem probuje zainstniec w ostatnich 2-3 latach na arenie międzynarodowej nie tyle wynikami swoich druzyn co tekstami. Myślę ze zazdrości nam i Bayernowi silnej, dobrze poukładanej drużyny, oraz boli go to ze nie moze nawiązać równorzędnej walki w Europie, nie mowie tu o pojedynczych spotkaniach.
Z całym szacunkiem dla Puyola, ale aktualna dyspozycja jego (liczne kontuzje, malo gry) nie daje mu z tego powodu żadnych szans na wyjazd, a nawet cieszylbym sie gdyby zostal. Tak jak piszecie, moze jechac na mundial ale na pewno nie w osobie pilkarza reprezentującego kadrę narodowa, tylko jako ktoś inny. Moze i sie nie bedziecie z tym zgadzać, ale wg mnie na dzien dzisiejszy przed nim jest kilku stoperów w La Roją, np. Pique, Ramos, Barta, i jeszcze kilku innych. Jestem zdania ze nie powinny grac nazwiska a zawodnicy będący aktualnie w najlepszej dyspozycji.
Witam. Wiem ze to nie na temat, ale mam pytanko. Nie chce może ktoś kupić komputera dla graczy (cały zestaw) za 1400 zł ? - sprzedaję tanio, bo gotówka potrzebna. Jak by był ktoś zainteresowany, wyślę dokładne parametry.
0
Nie do konca, bo chce Sb chociaz na dwa lata zapewnic zycie w jednym miejscu - a nie byc nie swiadomym gdzie bedzie mieszkac za rok :)
0
Guardiola nie powinien zastanawiać się jak zatrzymać Messiego - bo to może mu sie udać, lecz jak zatrzymac całą Barcę, a przedewszystkim nasze trio z przodu, bo to może już być nieosiągalne...
0
Xavi powinien pozostac u nas minimun do konca przyszlego sezonu - wygasniecia kontraktu, albo i dlużej. Wraca stara, dobra nasza "6" jak przed kilkoma sezonami + to co wnosi osobowościa do zespołu jest warte placenia mu tyle ile ma zapisane w kontrakcie.
3
MSN rozumieja sie genianie, atmosfera panuje w druzynie wysmienita, co pokazuje ostatni mecz - oddanie karnego przez Messiego Neymarowi. Cele druzyny sa stawiane na pierwszy plan, zespol funkcjonuje bardzo dobrze a jeszcze lepiej gra - ich styl gry i wgl.... Ogladanie dzisiejszej barcy sprawia mi wiecej radosci, piekna niz nawet patrzenie jak grala Barca Guardioli.
7
Alves przedluży kontrakt z kilku powodów:
- jest szczęśliwy w klubie
- niejednokrotnie powtarzał że pieniadze nie są dla niego najważniejsze
- jego rodzina dobrze czuje sie w Barcelonie
- ma dzieci ktore chodza tu do szkoły i jest im tu dobrze
- pragnie walczyc o najwyzsze cele
- itp.
0
Fabregas jako 9 lepszy od Suareza??? Fabregas najlepiej gral jako 6 o czym swiadcza jego wystepy w Premier League.
0
właśnie sam byłem zdziwiony :)
0
Co o tym sądzicie? :)
0
Moja propozycja 11 na spotkanie z Realem Madryt:
Bravo
Alves - Pique - Mathieu - Alba
Rakitić - Mascherano / Xavi - Iniesta
Messi - Suarez - Neymar
0
Moim zdaniem Suarez sprosta wyzwaniu. Ma bardzo dobre umiejętności techniczne, trenuje systematycznie oraz posiada wielki głód gry :)
0
Moja propozycja składu na nadchodzący sezon:
BR: Ter Stegen ; Bravo / Diego Alves
PO : Cuadrado ; Montoya
ŚO : Pique ; Barta ; Mascherano ; Marquinhos
LO: Alba ; Adriano
DP : Sergio Bosquets ; Song /
ŚP: Iniesta ; Fabregas / Xavi ; Rakitić ; Verratti
LN : Neymar ; Reus
PN : Sanchez ; Deulofeu
NA: Messi ; Mandzukic
2
Go po prostu nie możemy sprzedać - za żadne pieniadze, a na pewno nie za śmieszne jakieś 25-30 mln euro ;)
0
Finał : Hiszpania vs Brazylia :D
0
Kwota 20-25 mln euro i może odejść - Rakitić go zastąpi i kwota transferu się zwróci. Świeża krew się przyda.
0
Piłkarsko okej, ale wiek robi swoje - nie opłaca się go kupować :)
0
Trzymamy kciuki :) Byle sprostał i Barca wróciła na tron! ;P
0
20 mln euro za sezon + dodatki i premie??? ... to właśnie obrazuje nasz "cudny" zarząd.
0
Zgadzam się :)
0
Dziękujemy za wszystko :) ...moim zdaniem najodpowiedniejszym kandydatem na stanowisko trenera byłby Antonio Conte / Laurent Blanc / Abel Braga lub też Luiz Felipe Scolari... Co do Luis Enrique niby zna klub od "środka" ale wątpię szczerze czy sobie poradzi - bylem się mylił i było tak jak z Guardiolą ;P
0
Wedlug mnie Tevez jak Malo kto powinien byc jeszcze na tej liście, aktualnie jest w lepszej dyspozycji niż chociażby Hiquain.
0
Na trybunach moze okazac sie wsparciem dla drużyny.
0
Manczester City za bardzo uwierzył w siebie i to moim zdaniem go zgubiło.
0
Mourinho moim zdaniem probuje zainstniec w ostatnich 2-3 latach na arenie międzynarodowej nie tyle wynikami swoich druzyn co tekstami. Myślę ze zazdrości nam i Bayernowi silnej, dobrze poukładanej drużyny, oraz boli go to ze nie moze nawiązać równorzędnej walki w Europie, nie mowie tu o pojedynczych spotkaniach.
0
Z całym szacunkiem dla Puyola, ale aktualna dyspozycja jego (liczne kontuzje, malo gry) nie daje mu z tego powodu żadnych szans na wyjazd, a nawet cieszylbym sie gdyby zostal. Tak jak piszecie, moze jechac na mundial ale na pewno nie w osobie pilkarza reprezentującego kadrę narodowa, tylko jako ktoś inny. Moze i sie nie bedziecie z tym zgadzać, ale wg mnie na dzien dzisiejszy przed nim jest kilku stoperów w La Roją, np. Pique, Ramos, Barta, i jeszcze kilku innych. Jestem zdania ze nie powinny grac nazwiska a zawodnicy będący aktualnie w najlepszej dyspozycji.
0
Dajcie "lajka" - fotografia na konkurs charytatywny :D
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=180453012149834&set=a.180452988816503.1073741825.180439732151162&type=1&theater
0
Pomóż (cele charytatywne) - daj like - to wszystko ;)
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=180453012149834&set=a.180452988816503.1073741825.180439732151162&type=1&theater
0
Pomóżcie - daj like :)
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=180453012149834&set=a.180452988816503.1073741825.180439732151162&type=1&theater
0
2:0 lub 3:1 dla Barcy. VeB !!!
0
Stara Barca wróciła !!! VeB
0
Witam. Wiem ze to nie na temat, ale mam pytanko. Nie chce może ktoś kupić komputera dla graczy (cały zestaw) za 1400 zł ? - sprzedaję tanio, bo gotówka potrzebna. Jak by był ktoś zainteresowany, wyślę dokładne parametry.