0

Jakoś sobie poradzą

0

Szczerze tak to tanio za niego wzięli ale dobrze że będzie w barsie

0

Również myślę że wnętrze świetne, doskonałe itp ale hymn nie za bardzo przypadł mi do gustu

0

Ale bym się śmiał jakby nie puścili Fabregasa

0

Dwoma Słowami to Messi królem ...

0

Dwoma Słowami to Messi królem ...

0

powinien dalej w barsie być :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?