0

ale jutro będą mieli kaca :)

0

Barca 3:1 Milan, honorową bramkę dla milanu strzelił Bojan.
Mogły by tak wyglądać nagłówki gazet po środowym spotkaniu

0

zasłużenie wygrał :) ciekawe jak się musiał czuć stojąc przy kobiecie która jest znacznie szersza w barach od niego :)

0

Tito zdrowiej jak najszybciej, w takich sytuacjach mecze schodzą na drugi plan
ciekaw jestem komu teraz Mou będzie wsadzał palec w oko... albo w inny otwór

0

dla Puyola te szwy to tyle co pryszcz, bardziej bym się martwił o Bartrę i Valdesa...

0

a więc czekamy na 3 pkt :)

0

co do Pinto, całkowicie zasłużone miano zawodnika meczu

0

nie będzie groźny jak zagra w następnym meczu

0

powinien on pracować na 2 etaty
1 jako zawodnik
2 jako szef sztabu medycznego, może wtedy by nie było tyle kontuzji

0

a mi się marzy by kiedyś w statystykach ujrzeć polskiego piłkarza reprezentującego barwy kataloni

0

ja to bym nawet i ten mały chciał samochodzik :p

0

z takim sędzią to aż strach dyskutować :)

0

tam jest wręcz przeciwieństwo gry jaki prezentuje barcelona. Tam się liczy przedewszystkim szybkość i warunki fizyczne, a u nas z tym drugim jest dość krucho aczkolwiek technika tak jakby przykrywa te braki

0

konrados1231
co do Alexisa to sprawa ma się (bynajmniej według mnie) dość jasno, po prostu brakuje mu skuteczności. Przez cały mecz zapierdziela po boisku, szanuje piłkę, co najważniejsze dochodzi do sytuacji strzeleckich, ale niestety brak mu szczęścia. Napewno nie można mu zarzucić że się nie stara, bo akurat w tym jest w czołówce zawodników najbardziej zaangażowanych.

0

zTx
nie wiem jaki ty wczoraj mecz oglądałeś ale Cesc był jednym z graczy który najtwardziej grał w szczególności w drugiej połowie

0

fani realu madryt są jacyś dziwni... na swojej stronie w każdym artykule coś jest wspomiane o barcelonie, i nie dość że hejtują oni na swoim forum to zaśmiecają również te. Nie mówię że kibice barcelony nie robią tego samego, aczkolwiek jestem święcie przekonany że nie w takim stopniu

0

mam nadzieje że ten wysyp kontuzji w rundzie jesiennej będzie skutkował ich całkowitym brakiem po przerwie zimowej. A wtedy już tylko mourinho będzie szukał wymówek dlaczego tak wysoko przegrali z Barcą na swoim stadionie

0

z tymi kontuzjami to sobie ktoś jaja robi

0

TheOnlyOne

skoro real gra bardziej ofensywnie to czemu bilans bramek tego nie pokazuje??

0

Akurat w w przerwie to chłopaki nabierają motywacji co widać w drugiej połowie. Lecz z początkiem meczy jest coś nie tak...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?