0

czekamy !! wracaj juz ; ))

0

ale chyba Xavi już wyzdrowiał ?!

0

jak dla mnie to Xavi powinien mieć z 8 , chociaż że grał tylko kilka minut ale to co on zrobił na koniec meczu to było genialne :3 a co do messiego to nie człowiek tylko anioł !!! < 33

0

Messi dopiero się rozkręca ; ))

0

Barcelona bez Guardioli to jak pizza bez sera !

0

nie no on nie może odejść ! najlepszy drużyna na świecie to powinien być też najlepszy trener na świecie !! ej nooo ...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?