Świetny artykuł ktoś mnie rozumie w końcu. Moim zdaniem Pedri i De Jong zagrali dobre zawody nie winiłbym ich za ten mecz. Radzili sobie we dwójkę w środku pola. Fermin pokazał już kilkukrotnie, że widząc bramkę ma klapki na oczach i myślo bardziej o strzeleniu bramki niż o lepiej ustawionych kolegach.
Jak dla mnie niezbędny piłkarz. Pomimo kłopotów Barcelony nigdy nie wspominał o odejściu. Xavi ustawił go bardzo głęboko przez, co nie może dać tyle w ofensywie co pokazywał że potrafi. Pierwszy do wyjściowej 11 w każdym meczu.
Świetny artykuł ktoś mnie rozumie w końcu. Moim zdaniem Pedri i De Jong zagrali dobre zawody nie winiłbym ich za ten mecz. Radzili sobie we dwójkę w środku pola. Fermin pokazał już kilkukrotnie, że widząc bramkę ma klapki na oczach i myślo bardziej o strzeleniu bramki niż o lepiej ustawionych kolegach.
Jak dla mnie niezbędny piłkarz. Pomimo kłopotów Barcelony nigdy nie wspominał o odejściu. Xavi ustawił go bardzo głęboko przez, co nie może dać tyle w ofensywie co pokazywał że potrafi. Pierwszy do wyjściowej 11 w każdym meczu.
Komentarze
3
Świetny artykuł ktoś mnie rozumie w końcu. Moim zdaniem Pedri i De Jong zagrali dobre zawody nie winiłbym ich za ten mecz. Radzili sobie we dwójkę w środku pola. Fermin pokazał już kilkukrotnie, że widząc bramkę ma klapki na oczach i myślo bardziej o strzeleniu bramki niż o lepiej ustawionych kolegach.
0
@jacob345 też się zastanawiam skąd ta niechęć do Felixa
3
Jak dla mnie niezbędny piłkarz. Pomimo kłopotów Barcelony nigdy nie wspominał o odejściu. Xavi ustawił go bardzo głęboko przez, co nie może dać tyle w ofensywie co pokazywał że potrafi. Pierwszy do wyjściowej 11 w każdym meczu.
0
Jak resztę zdobędziemy to przeżyjemy ????
1
Ktoś się orientuje czy będzie powtórka w późniejszych godzinach w tv ??
3
Świetny artykuł ktoś mnie rozumie w końcu. Moim zdaniem Pedri i De Jong zagrali dobre zawody nie winiłbym ich za ten mecz. Radzili sobie we dwójkę w środku pola. Fermin pokazał już kilkukrotnie, że widząc bramkę ma klapki na oczach i myślo bardziej o strzeleniu bramki niż o lepiej ustawionych kolegach.
3
Jak dla mnie niezbędny piłkarz. Pomimo kłopotów Barcelony nigdy nie wspominał o odejściu. Xavi ustawił go bardzo głęboko przez, co nie może dać tyle w ofensywie co pokazywał że potrafi. Pierwszy do wyjściowej 11 w każdym meczu.
1
Ktoś się orientuje czy będzie powtórka w późniejszych godzinach w tv ??
0
Jak resztę zdobędziemy to przeżyjemy ????
0
@jacob345 też się zastanawiam skąd ta niechęć do Felixa