0

Busi nie gra odpoczywa

0

ciezko jej powiedziec kto zagra dzis w srodku pomocy busquets czy mascherano ja mysle ze busqets zacznie od ławki

1

Ciekwo ile Messi zaliczy siat w meczu z realem;p ronaldo ma dostac taka jak milner;p

4

słaby ten Ronaldo;p

0

zapowiada sie fajny mecz i ostry sporo kartek bedzie i goli dla Sevili

1

nie moge sie doczekac kiedy polska bedzie zbijac pione z francja a katar bedzie stał sie patrzyłem jebac katar Polska!!

0

słuszyny nalezał sie

0

ronaldo chyba ma dwie asysty ale chuj jebac go;p ja tez plauje zrobic tabelke i pisac sobie bramki ronaldo i Messiego i asysty;p

0

mysle ze trener cos zamiesza i niespodzianka w składzie bedzie

0

song ale piła;) brawo

0

ciezko bedzie ale moze jakies 0-0;p

0

juz tego real nie odrobi niema szans teraz wchodzi turan i jest ogien

0

dwie kartki juz maja godin i garcia czyli nie zagraja z barca;)

0

hehe dokładnie tak samo mówiłem do braciaka strzał z 8 metrów a on mówi strzał z daleka dobry wariat;p

1

ja mysle ze atletico po takiej przegranej jak z barcelona to mysle ze atletico to ogarnie i nie przegrwa wysoko wrecz moze cos ugra jakis remis

0

messi mysli sobie eee za rok jest moja;)

0

słuchajcie sa przecieki neuer otrzyma złota piłke

0

to zwal sobie kapucyna;P

0

to zwal sobie kapucyna hehe;p

1

cycki to maja te laski;p

0

hehe a ronaldo tylko 269tys;p

0

jak lew dostał to juz pewnie niemcy nie dostana wiec leo lub ronaldo

0

pewnie cristiano wygra ale jak by wygrał Neuer fajnie by było bo pewnie Messiemu nie dadza szokda za rok;)

0

taka Barce i Messiego mozna ogladac;)

0

ile razu masche juz grał w takich waznych meczach na srodku obrony. w gorze walczył jak mogł. ale zato nadrabiał w na ziemi dzis tak bedzie ja bym zagrał masche barta i pique

0

To było prawie pewne ze zagramy takim skladem nie chciał zagrac na 3 obronców chyba sie boi. zobaczymy jak rakitic musi dzis zagrac twardo i dobrze bo jak przegramy srodek pola to plecy dzis jak nic.Walczymy!

0

pewnie ten drugi sklad

0

mysle ze w takim meczu trzeba srodek pola opanowac bo jezeli przegramy w srodku pola to atletico nas zniszczy wiec mysle zeby zagrac Masche i busi.

3

suarez taka sama bramka jak w lidzie mistrzów miedzy nogami i poszedl;p

0

cos czuje ze moze odejsc. jak barcelona nie zaczenie grac to odejdzie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?