0

zgoda dba o swoje interesy, ale mógłby robić to 'troszkę' łagodniej, bo jeśli żąda większej płacy niż Messi to chyba 'troszkę' za wysoko siebie ceni, a takie wygórowane roszczenia na pewno nie wprowadzają dobrej atmosfery do klubu.

0

we wszystkich wypowiedziach popieram w 100% Glob3r, szczerze mówiąc miałem nadzieję że VV odejdzie i nie za to jakim jest bramkarzem, tylko za to że jest chciwy na pieniądze i woda sodowa mu uderzyła do łba.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?