6 maja 2015, 23:10
0
kartki zostały wykasowane Panowie po 1/4 finału, bo trzeba zebrać 3 żółtka żeby pauzować, tzn. jakby ney dostal kartke w 1/2 rewanzu i w finale to nie zagra w 1 meczu fazy grupowej w nowym sezonie
5 grudnia 2014, 20:15
Ta nagroda straciła sens od kąd wybierają ją trenerzy i kapitanowie...
30 listopada 2014, 20:04
Bo Masche zagra jako środkowy pomocnik a nie defensywny!
30 listopada 2014, 20:03
MASCHE GRA W ŚRODKU POMOCY Z XAVIM
30 listopada 2014, 18:44
genialny napastnik, nie zdziwię się jak go ktoś łyknie latem, kolumbia ma genialnych piłkarzy to jest ich czas
13 czerwca 2014, 10:08
11
to jest masakra, już mam po dziurki w ryjku tych ich transferów
31 sierpnia 2014, 16:25
5
jesteś jednym z tych co gwizdali na Mathieu?
24 sierpnia 2014, 20:17
zestaw gimnazjalisty :)
18 czerwca 2014, 12:57
to byl najlepszy bezbramkowy remis jaki osatnio widzialem, nudy to byly ruskich granie a padly 2 bramki, wyjdz z bebna
24 lipca 2014, 19:27
4
ogarnij się
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
kartki zostały wykasowane Panowie po 1/4 finału, bo trzeba zebrać 3 żółtka żeby pauzować, tzn. jakby ney dostal kartke w 1/2 rewanzu i w finale to nie zagra w 1 meczu fazy grupowej w nowym sezonie
0
Ta nagroda straciła sens od kąd wybierają ją trenerzy i kapitanowie...
0
Bo Masche zagra jako środkowy pomocnik a nie defensywny!
0
MASCHE GRA W ŚRODKU POMOCY Z XAVIM
0
genialny napastnik, nie zdziwię się jak go ktoś łyknie latem, kolumbia ma genialnych piłkarzy to jest ich czas
11
to jest masakra, już mam po dziurki w ryjku tych ich transferów
5
jesteś jednym z tych co gwizdali na Mathieu?
5
zestaw gimnazjalisty :)
5
to byl najlepszy bezbramkowy remis jaki osatnio widzialem, nudy to byly ruskich granie a padly 2 bramki, wyjdz z bebna
4
ogarnij się