moim skromnym zdaniem Villa powinien dostać 9 i być zawodnikiem meczu. Pomijając aspekty czysto sportowe, powrót do formy drugiego snajpera klubu z pewnością podnosi morale zespołu. Pokazał w tym meczy, że jego wyczyny z wtorkowego spotkania LM to nie przypadkowy wyczyn, lecz powrót hiszpańskiego króla pola karnego. To jego duch walki pozwolił Barcelonie wygrać, mimo znakomitej formy Rayo.
Mam pytanie.
Była w pierwszej połowie sytuacja przy rzucie rożnym dla Barcelony. Jeden z piłkarzy Getafe objął Busiego dwoma rekami i powstrzymywał. Czy taka sytuacja nie kwalifikuje się na karnego??
moim skromnym zdaniem Villa powinien dostać 9 i być zawodnikiem meczu. Pomijając aspekty czysto sportowe, powrót do formy drugiego snajpera klubu z pewnością podnosi morale zespołu. Pokazał w tym meczy, że jego wyczyny z wtorkowego spotkania LM to nie przypadkowy wyczyn, lecz powrót hiszpańskiego króla pola karnego. To jego duch walki pozwolił Barcelonie wygrać, mimo znakomitej formy Rayo.
Oba kluby są bardzo utytułowane i tak długo ja będzie istniała piłka nożna tak długo Real I Barca będą zdobywać trofea i prześcigać się w ich ilości. Mamy szczęście, że żyjemy w czasach gdy Katalończycy prowadzą, ale nie łudźmy się, że tak pozostanie na zawsze
Komentarze
0
bardzo dobry tekst. Czyta mi się go lepiej niż wiele redakcyjnych felietonów (które też są niezłe)
0
moim skromnym zdaniem Villa powinien dostać 9 i być zawodnikiem meczu. Pomijając aspekty czysto sportowe, powrót do formy drugiego snajpera klubu z pewnością podnosi morale zespołu. Pokazał w tym meczy, że jego wyczyny z wtorkowego spotkania LM to nie przypadkowy wyczyn, lecz powrót hiszpańskiego króla pola karnego. To jego duch walki pozwolił Barcelonie wygrać, mimo znakomitej formy Rayo.
0
Mam pytanie.
Była w pierwszej połowie sytuacja przy rzucie rożnym dla Barcelony. Jeden z piłkarzy Getafe objął Busiego dwoma rekami i powstrzymywał. Czy taka sytuacja nie kwalifikuje się na karnego??
0
Villa sie szykuje
0
A co mu się tak właściwie stało i na kiedy jest planowany powrót do gry??
0
Alba, to rozumiem, ale Iniesta jest o klase lepszy w środku pola niż na skrzydle
0
Villa sie szykuje
0
moim skromnym zdaniem Villa powinien dostać 9 i być zawodnikiem meczu. Pomijając aspekty czysto sportowe, powrót do formy drugiego snajpera klubu z pewnością podnosi morale zespołu. Pokazał w tym meczy, że jego wyczyny z wtorkowego spotkania LM to nie przypadkowy wyczyn, lecz powrót hiszpańskiego króla pola karnego. To jego duch walki pozwolił Barcelonie wygrać, mimo znakomitej formy Rayo.
0
Oba kluby są bardzo utytułowane i tak długo ja będzie istniała piłka nożna tak długo Real I Barca będą zdobywać trofea i prześcigać się w ich ilości. Mamy szczęście, że żyjemy w czasach gdy Katalończycy prowadzą, ale nie łudźmy się, że tak pozostanie na zawsze
0
Oby Tello i Thiago to nie był błąd