Fabregasa chca po to by byl zmiennik dla Xaviego i Iniesty. W zeszłym sezonie w najważniejszych meczach Xavi i Iniesta grali po 90 minut a nawet 120 (Finał CdR) i pod koniec sezonu już nie mieli siły biegać po boisku, a co jeśli dojdą jeszcze kontuzje któregoś z nich? Thiago sobie narazie nie poradzi w meczu, np z Realem, Valencia czy też w LM. Dlatego potrzebny nam jest Fabregas.
a kilka kolejek temu byliscie liderem... niedlugo zacznie mowic kiedy wygrali lige bo nie bedzie wiedzial co powiedziec bo real to nie jest ten sam real co 5 lat temu
dawid sa oryginalne bo mam taka sama (no a trudno zeby w FCBotiga na Camp Nou sprzedawali nie org koszulki) tylko ze sa pewnie ze partii ktora ma bledy w kroju i dlatego tak tanio
dawid sa oryginalne bo mam taka sama (no a trudno zeby w FCBotiga na Camp Nou sprzedawali nie org koszulki) tylko ze sa pewnie ze partii ktora ma bledy w kroju i dlatego tak tanio
a kilka kolejek temu byliscie liderem... niedlugo zacznie mowic kiedy wygrali lige bo nie bedzie wiedzial co powiedziec bo real to nie jest ten sam real co 5 lat temu
myślę że jednak puszczą w pierwszej w połowie cały magiczny skład z WIELKĄ TRÓJCĄ na czele ;D no bo kiedyś muszą się chłopaki muszą zgrać bo drugi mecz z Baskami i finał SPE z Ukraińcami czekają więc chociaż 3 mecze przed La Liga muszą zagrać :D nooo i jeszcze niech Iniesta dojdzie i będzie znów mieli Naszą BARCE :DD
Komentarze
0
Fabregasa chca po to by byl zmiennik dla Xaviego i Iniesty. W zeszłym sezonie w najważniejszych meczach Xavi i Iniesta grali po 90 minut a nawet 120 (Finał CdR) i pod koniec sezonu już nie mieli siły biegać po boisku, a co jeśli dojdą jeszcze kontuzje któregoś z nich? Thiago sobie narazie nie poradzi w meczu, np z Realem, Valencia czy też w LM. Dlatego potrzebny nam jest Fabregas.
0
@robert10
Komisji? No mysle ze no nic dziwnego ze nie ma
0
Cesc czekamy na Ciebie! Wracaj do domu tu czeka twoja piłkarska rodzina!
0
a kilka kolejek temu byliscie liderem... niedlugo zacznie mowic kiedy wygrali lige bo nie bedzie wiedzial co powiedziec bo real to nie jest ten sam real co 5 lat temu
0
dawid sa oryginalne bo mam taka sama (no a trudno zeby w FCBotiga na Camp Nou sprzedawali nie org koszulki) tylko ze sa pewnie ze partii ktora ma bledy w kroju i dlatego tak tanio
0
Cesc czekamy na Ciebie! Wracaj do domu tu czeka twoja piłkarska rodzina!
0
dawid sa oryginalne bo mam taka sama (no a trudno zeby w FCBotiga na Camp Nou sprzedawali nie org koszulki) tylko ze sa pewnie ze partii ktora ma bledy w kroju i dlatego tak tanio
0
mozna kolejne odcinki :D?
0
a kilka kolejek temu byliscie liderem... niedlugo zacznie mowic kiedy wygrali lige bo nie bedzie wiedzial co powiedziec bo real to nie jest ten sam real co 5 lat temu
0
myślę że jednak puszczą w pierwszej w połowie cały magiczny skład z WIELKĄ TRÓJCĄ na czele ;D no bo kiedyś muszą się chłopaki muszą zgrać bo drugi mecz z Baskami i finał SPE z Ukraińcami czekają więc chociaż 3 mecze przed La Liga muszą zagrać :D nooo i jeszcze niech Iniesta dojdzie i będzie znów mieli Naszą BARCE :DD
REAL MA TRANSFERY - BARCA MA ZESPÓŁ :DDD