20 października 2009, 22:45
0
chlopaki bedzie dobrze to jedna wpadka choc moglo byc 3:2 dla nas;/
20 października 2009, 22:44
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
chlopaki bedzie dobrze to jedna wpadka choc moglo byc 3:2 dla nas;/
0
chlopaki bedzie dobrze to jedna wpadka choc moglo byc 3:2 dla nas;/
0
chlopaki bedzie dobrze to jedna wpadka choc moglo byc 3:2 dla nas;/
0
chlopaki bedzie dobrze to jedna wpadka choc moglo byc 3:2 dla nas;/