ronigaucho10
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
?
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Catalunya1010 polsat sport
3
Ja bym dał 10 Fatiemu!
1
Mizerny ten Araujo jeden na jednego
0
Miec czterech z pieciu najlepszych defensywnych na swiecie byłoby bajka ale tez przesada ;d co nie zmienia faktu ze chetnie widziałbym znowu u nas tego najlepszego ;p
0
ja tam marze o Vidiciu albo o Luizie w koszulce barcelony ;D
0
to Real musi zagrac na 120% zeby wygrac z Barceloną .
0
marqino
Gwoli ścisłości drugim kapitanem Hiszpanii jest Puyol, trzecim jest Xavi (obaj nie obecni w tym meczu ) Xabier jest dopiero czwartym kapitanem, więc nie wiem czy to takie duże zaufanie dla piłkarzy Realu.
0
Mejuto Gonzalez chyba ;]
0
ej yo;p
wszedło Milito bo nie oglądałem ?
0
bojan sie wkoncu odblokował ;p
0
ja ostatnio gdzies słyszałem ze bez błedów sedziow nie ma pilki noznej...
0
na szczescie Paw3l nie Ty o tym decydujesz...
0
ej a co Ci przeszkadzało w tym co napisał???
0
bez wahania dalbym Iniescie
0
slabiutkie to ale wygrywać trzeba
0
piotrek19912710- a kiedy Henry powiedzial ze lubi grac na lewym skrzydle jego nominalna pozycja jest srodek i to tam Titi uwielbia grac!
I ja tam chetnie widzialbym van Persiego w trykocie blaugrana!!!
VeB!!!
0
Rest In Peace
0
tzw lipa :(
0
valdes jak nic
0
silva z 21 a hleb powinien miec 13 jak w arsenalu reszta to tak nawet moga byc
0
wyglada obiecujaco...
0
I tak go nie chciałem...
0
PoPek tak na przyszłość nie miszczów tylko mistrzów i nie miszczostw tylko mistrzostw