0

@Catalunya1010 polsat sport

3

Ja bym dał 10 Fatiemu!

1

Mizerny ten Araujo jeden na jednego

0

Miec czterech z pieciu najlepszych defensywnych na swiecie byłoby bajka ale tez przesada ;d co nie zmienia faktu ze chetnie widziałbym znowu u nas tego najlepszego ;p

0

ja tam marze o Vidiciu albo o Luizie w koszulce barcelony ;D

0

to Real musi zagrac na 120% zeby wygrac z Barceloną .

0

marqino

Gwoli ścisłości drugim kapitanem Hiszpanii jest Puyol, trzecim jest Xavi (obaj nie obecni w tym meczu ) Xabier jest dopiero czwartym kapitanem, więc nie wiem czy to takie duże zaufanie dla piłkarzy Realu.

0

Mejuto Gonzalez chyba ;]

0

ej yo;p

wszedło Milito bo nie oglądałem ?

0

bojan sie wkoncu odblokował ;p

0

ja ostatnio gdzies słyszałem ze bez błedów sedziow nie ma pilki noznej...

0

na szczescie Paw3l nie Ty o tym decydujesz...

0

ej a co Ci przeszkadzało w tym co napisał???

0

bez wahania dalbym Iniescie

0

slabiutkie to ale wygrywać trzeba

0

piotrek19912710- a kiedy Henry powiedzial ze lubi grac na lewym skrzydle jego nominalna pozycja jest srodek i to tam Titi uwielbia grac!

I ja tam chetnie widzialbym van Persiego w trykocie blaugrana!!!

VeB!!!

0

Rest In Peace

0

tzw lipa :(

0

valdes jak nic

0

silva z 21 a hleb powinien miec 13 jak w arsenalu reszta to tak nawet moga byc

0

wyglada obiecujaco...

0

I tak go nie chciałem...

0

PoPek tak na przyszłość nie miszczów tylko mistrzów i nie miszczostw tylko mistrzostw

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?