O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 13
  • Polecenia 0

Komentarze

0

Tylko na tej stronie jest podane ,że transmisje prowadzą tylko 3 kanały w hiszpanii to nie jest możliwe ,że niemcy tego meczu nie zobaczą..

0

Dzięki wielkie !!!

0

Czy ktoś się orientuje na jakim kanale na satelicie można to zobaczyć ? Chodzi mi o jakiś RTL ? Albo coś co może być dostepne jakiś włoski kanał albo coś innego ?

0

na c plus nie ma transmisji pozostaje tylko net lub ENKA rubin -dynamo po 30 minutach 0:0

0

witam mam pytanko kiedy bedzie wiadomo kiedy beda grand derby ??? czy w sobote czy w niedziele

Zobacz wszystkie

0

DZIEKI CHLOPAKI ODLOT PLANOWANY JEST NA GODZINE 23;20 DOZOBACZENIA !!!! PIERWSZE MECZ PO TEM POZEGANANIE :)

0

regulamin!

ostrzeżenie

mod

0

PANOWIE NIE WIECIE KIEDY ONI WYJEZDZAJA BO CHCE ICH POZEGNAC NA LOTNISKU ???? PROSZE O INFO

0

Czy ktoś się orientuje na jakim kanale na satelicie można to zobaczyć ? Chodzi mi o jakiś RTL ? Albo coś co może być dostepne jakiś włoski kanał albo coś innego ?

0

koledzy a o ktorej leci mecz na premiere sport??????pomuszcie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?