0

Niestety nie kopiuje się cały.
http://liveonsat.com

0

Moyart
Widać, że zaczęły się wakacje... a z polskiego pała była co?

0

Na Camp Nou przynajmniej będzie normalne boisko i to bedzie Nasz atut...damy radę....

0

Co mówi Pep ?
Wg. mnie Shakira spadaj stąd....;)

0

N się kapnęła, że se w stope strzelili i postanowili odkodować nPremium dla tych co mają NsportHD wykupiony:)

Uffff....
http://media2.pl/media/88689-n-Liga-Mistrzow-w-nPremium-takze-dla-posiadaczy-nSport-HD.html

0

Za to we wtorek wieczorem w Lverkusen ma być ok. 0°C i niewielki deszcz.
Będzie dobrze ;)
http://www.meteoprog.pl/pl/weather/Leverkusen/

0

Teraz trza otworzyć flaszke i kibicowac Valencii bo Realu nie da sie oglądać na trzeźwo...;)

0

Oj, Mułrinho znowu nie będzie zadowolony, oj nie będzie, jak tak dalej Iker będzie robił, to na ławie wyląduje ;)

0

messi10

Też jeszcze nie dostałem książki....:(

0

Może nie na temat, ale fajne...

http://demotywatory.pl/szukaj?q=Ronaldo+-+Messi

0

Liczę na cichy transfer-niespodziankę w miejsce Ibry o 23.55....ach marzenia;)

0

To wielki błąd Pepa i zarządu! Ze Zlatanem w składzie mieliśmy przewagę psychologiczną, obrońcy się go boją...czego nie można powiedzieć np. o Bojanie. Mówcie co chcecie ale "nazwiska" też grają! przede wszystkim przed meczem. Teraz brałbym niesfornego Robinho(też nazwisko i świetne umiejętności) Obawiam się, że pozbycie się Zlatana będzie dotkliwe w perspektywie całego sezonu...

0

Wiem to były rezerwy, ale dla mnie Mascherano potrzebny. To błąd, że go Pep nie chce. Sezon jest długi i ciężki przyjdą mecze z drużynami jak Inter, Chelsea itp. BŁĄD.

0

Jak chce walczyć o 3-4 miejsce w lidze to niech siedzi cicho w Arsenalu i nie gada, że chce to Barcy zdobywać trofea. Tylko po co rozpętał tę burze z transferem jak teraz niema odwagi doprowadzić całej sprawy z Wengerem i zarządem do końca?

Chłop ma 23 lata, a zachowuje się jak by miał wiatr między nogami....

0

Czemu nie spróbują ściągnąć Torresa zamiast Villi ? Villa oczywiście świetny zawodnik, ale już prawie 30-letni. Henry też przyszedł w podobnym wieku i zagrał 1 sezon dobry. Torres jest młodszy, chyba nawet lepszy od Davida no i "poobijany" w lidze angielskiej. Myślę, że W Barcie grałby fenomenalnie.Fabregas , że jest potrzebny nie trzeba uzasadniać.Co do Ibry sam nie wiem dałbym mu jeszcze rok, wierze w jego umiejętności, ale jak pogodzić atak z Ibrą - Villa/Torres nie mam pojęcia. TORRES+FABREGAS !!!

0

Przestawcie antene na 10E(pare centymetrow na zachod) czestotliwosc 11205 - Pol: H - SR: 5631 - FEC: 3/4 Jakosc prawie HD masakra (to jest przechwycony przekaz dla stacji kodowanych)

Pozdrowionka :)

0

Witam, widze ze bramki nagrane z Premiere, pytanie do autora czy da sie kupic karte w Polsce? i jaki koszt?

0

rafalpromien

wisla-totenham bedzie na TVP info na cyfrze, jesli niemasz cyfry mozesz ogladac niekodowane TVP info na Astrze 19.2E 10.862H 22000 5/6

pedro1899

napisz jaki model masz, bo nie wszystkie tunery sa "edukowalne"

tutaj tez sa inni ktorzy Ci pomoga, lub Ci ktorzy maja ten sam model co ty i ten sam problem....bardziej jestem opcykany w Fergusonach i Humaxach.....

Pozdro.

0

mazurskyy

Jeszcze bym Ci polecil karte Al Jazeery oni tak jak My maja bzika na punkcie Barcy i transmituja wszystkie mecze i inne ligi rowniez, niestety bez LM...koszt ok. 250zl. na rok:)

0

mazurskyy

Jak widzisz to Ja wyjasnilem bojanowi1494 ;) a nie odwrotnie;)

sopelinho

Wiedza nic nie kosztuje, ogladanie premiere na dzien dzisiejszy tez, zamiast marudzic napisalbys jakim tunerem dysponujesz....jesli sie nada do edukacji to Ci pomozemy:)

Pozdrowionka.

0

bojan1494

Na FX7600 bezproblemowa dziala premiere, wystarczy wgrac soft np. 2.01$ , aktualna liste kanalow, antene ustawic na Astre 19,2 E i masz wszystkie mecze LMna zywo do wyboru.

sopelinho

A tobie o co chodz? i co masz do mazurskyy`edo?Jakbys sie troszke zainteresowal premiere to tez mialbys gdzie ogladac LM, a tak tylko marudzic potrafisz....

0

LeoMessi1989

Karta to wydatek 250zl.(3 kanaly sportowe) z przesylka (ja ja kupilem od jakiegos Abdula z Belfastu zaplacilem karta kredytowa i poczekalem 3 tygodnie i jest:) w Polsce pewna firma sprzedaje po 450zl. znalazlem tez po 300zl. Wystarczy ja wlozyc do tunera z uniwersalnym czytnikiem kart np. Ferguson FX6600 i dziala przez rok. Jedno jest pewne, Arabowie maja bzika na punkcie Barcy i transmituja wszystkie mecze:)

0

Hlebek

Ja sie nie denerwuje bo mam gdzie ogladac :) wlasnie dlatego kupilem karte Al Jazeery i tam zawsze sa mecze Barcy, tylko poco pytacie czy te kanaly sa na N ,Polsacie czy Cyfrze wystarczy sprawdzic tu: http://liveonsat.com/ macie podane satelity i czestotliwosci i w czym sa kodowane. Pozdro.

P.S. Napremierce tez da sie ogladac=aktualne klucze.

0

NIEMA na tv N , ani na Polsacie, ani na Cyfrze i nigdy NIE BEDZIE!

0

Stacje transmitujace mecz:

Al Jazeera Sport +2 ---Potrzebna karta Al Jazeery

Barça TV

Boom Sport One

DigitAlb SuperSport 3

Fox Serbia

Hi Soccer

Nova Sports 3 (Hellas)

NTV Hayat BiH

NTV Spor

NTV+ Football

Premiere Sport Portal ---Dziala w EMU

Sitel -----niby ma byc w FTA na pozycji 16E

Sky Calcio 3

Sky Sports Xtra (uk)

Sport 1 (Cze)

Sport 1 (Ned) {+10m}

Sport 2 (Ukr)

Sport 5

Sport TV2

SuperSport 7 [ZA]

Taquilla 1

TV2 Sport 2 (Nor)

TV4 Sport

zrodlo:http://liveonsat.com/today.php?start_dd=13&start_mm=09&start_yyyy=2008&end_dd=13&end_mm=09&end_yyyy=2008

Czyli najprosciej ogladac na Premiere Sport (19.2E)na aktualnych kluczach, lub na karcie Al Jazeery (13E)to na 100% chodzi i to legalnie:)

0

Panowie co mecz to samo, na N, Polsacie sport, NIE bedzie meczow Barcy, na cyfrze sporadycznie np. z Realem,Depor, Valencia, Atletico itp. na Premiere tez czasami cos jest-narazie chodzi w EMU, TPS to samo co z Premiere z tym ze Emu troche ciezko jest, ale na Al Jazeera prawie zawsze jest! Karta to tylko 200zl. na rok! i masz wszystkie najwazniejsze ligi, plus LM i Uefa, kiedys sie bawilem w przechwytywanie sygnalow z roznych satelit, da sie, ale trza miesc dobry sprzet i duzzzzo wiedzy o przekazach.Za jakies 2-3 miechy zgasnie Polsat i Cyfra, nie bedzie nic, a z Al Jazeera LEGALNIE ogladasz wszystko i bezstresowo! Wlasnie meczyk smiga na AL Jazeera 2 , a sa 3 kanaly i sport nonstop.

P.S.Tydzien temu mi sie synek urodzil-OLAF kolejny fan BARCY:) i nie mam czasu na'przechwytywanie sygnalow' , dlatego kupilem karte Al Jazeery!

POZDRAWIAM.

0

Witam, dostalem wlasnie karte AljazeeraSPORT i w tym sezonie bede mial spokoj z ogladaniem Barcy:) dziala wysmienicie, mam nadzieje ze liga mistrzow tez bedzie....:) Pozdrowionka.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?