0

alves zdecydowanie wyżej

0

jak oni tak sie rozkrecaj TO CO BEDzIE ZA 2MIECHY ???????????

0

10 milionów chyba startuja do śmiechu warte minimum 25 mln

0

odwala im ja wiem ze porazka boli ale bez przesady

0

dobrze robi moze po prostu potrzebuje czasu aby do nich dotrzec . aby to cos dalo .

0

Oczywiscie ze barca moze jeszcze powwalczy chelsea inter juve bayern napewno bie z nim bedzie tak jak w pucharze uefa z zenitem . no mozze jeszcze real cos wykombinuje .

0

najbardziej wyrownana grupa D walka bedzie do samego konca

0

Z tych wymieniionych ja jestem za Di MAria

0

Powinno byc lepiej (tutaj cytat sciah) tylko zal sytuacji PIQUE TOURE HENRY I BOJANA szkoda ze nie było messiego ktoś by ich wkońcu rozruszał .

0

Yaripp chyba cie pogieło mecz z polskim zaspołem to jak sprawdzian przed sezonem teraz PEP wie co ma zmienić aby było lepiej . trzebawyjść czasem z troche optymistycznej wersji ze nie ma tego zlego co by na dobre nie wyszło . MNIEJMY NADZIEJE ZE SIE SPRAWDZI !!!!!!!!!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?