robi14
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
warszawa
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
alves zdecydowanie wyżej
0
jak oni tak sie rozkrecaj TO CO BEDzIE ZA 2MIECHY ???????????
0
10 milionów chyba startuja do śmiechu warte minimum 25 mln
0
odwala im ja wiem ze porazka boli ale bez przesady
0
dobrze robi moze po prostu potrzebuje czasu aby do nich dotrzec . aby to cos dalo .
0
Oczywiscie ze barca moze jeszcze powwalczy chelsea inter juve bayern napewno bie z nim bedzie tak jak w pucharze uefa z zenitem . no mozze jeszcze real cos wykombinuje .
0
najbardziej wyrownana grupa D walka bedzie do samego konca
0
Z tych wymieniionych ja jestem za Di MAria
0
Powinno byc lepiej (tutaj cytat sciah) tylko zal sytuacji PIQUE TOURE HENRY I BOJANA szkoda ze nie było messiego ktoś by ich wkońcu rozruszał .
0
Yaripp chyba cie pogieło mecz z polskim zaspołem to jak sprawdzian przed sezonem teraz PEP wie co ma zmienić aby było lepiej . trzebawyjść czasem z troche optymistycznej wersji ze nie ma tego zlego co by na dobre nie wyszło . MNIEJMY NADZIEJE ZE SIE SPRAWDZI !!!!!!!!!!!