Ronaldo grał długo na pozycji pół pomocnika-pół skrzydłowego oraz grał w najtrudniejszej i najsilniejszej lidze świata - Angielskiej, Messi całą karierę grał jako atakujący w lidze hiszpańskiej gdzie o tytuł walczyły zazwyczaj.. 2 drużyny. Dziękuję za uwagę również.
Komentarze
0
a ja nikogo nie prowokuję, statystyki to statystyki i tyle - są obiektywne. A który trener jest lepszy to każdy ma swój typ.
0
2
Ancelotti nie musi o niczym marzyć bo wygrał najwięcej LM w historii.
1
Neymar dobry gracz, podziwiałem go od Santosa.
PS: Macie porównanie Guardioli z 2009 do Ancelottiego z 2014.
http://static.fangol.pl/content/8/2/7/82786f1d01233c679156519062768cc7-554.jpg
Zwycięzca jest 1 bezdyskusyjnie.
0
Ronaldo grał długo na pozycji pół pomocnika-pół skrzydłowego oraz grał w najtrudniejszej i najsilniejszej lidze świata - Angielskiej, Messi całą karierę grał jako atakujący w lidze hiszpańskiej gdzie o tytuł walczyły zazwyczaj.. 2 drużyny. Dziękuję za uwagę również.
5
50% jako pomocnik? I ma mniej asyst w lidze od tego co "wykańcza na pustą" czyli Ronaldo? dziwne...
5
5
kolejna asysta Ronaldo no ale on przecież "nie podaje!"
5
ale go zgasiłeś :)
5
i dlatego w piłce klubowej osiągnął ułamek tego co Ronaldo i Messi.