jak dla mnie to Mourinho bardzo chciałby zostać trenerem Barcy i dlatego lekko mu odpierdziela na jej pkcie...w Barcy nigdy nie został doceniony i to go chyba boli najbardziej
jak dla mnie to Mourinho bardzo chciałby zostać trenerem Barcy i dlatego lekko mu odpierdziela na jej pkcie...w Barcy nigdy nie został doceniony i to go chyba boli najbardziej
Komentarze
0
a kontuzja Villi to nic rozumiem?
0
Maciek Barca10:
porównujesz Pedro - pomocnika , Alexisa - pomocnika , ilością bramek do Villi , który jest napastnikiem?
0
jak dla mnie to Mourinho bardzo chciałby zostać trenerem Barcy i dlatego lekko mu odpierdziela na jej pkcie...w Barcy nigdy nie został doceniony i to go chyba boli najbardziej
0
1 mecz od niepamietnych czasow kiedy nie stracilismy gola...sukces
0
wlasnie dlatego ,ze obrona z La Masia takie wyniki hokejowe są...kupic jakis rolasow z anglii po 2m zeby bronili przy roznych i bedzie dobrze
0
wlasnie dlatego ,ze obrona z La Masia takie wyniki hokejowe są...kupic jakis rolasow z anglii po 2m zeby bronili przy roznych i bedzie dobrze
0
jak dla mnie to Mourinho bardzo chciałby zostać trenerem Barcy i dlatego lekko mu odpierdziela na jej pkcie...w Barcy nigdy nie został doceniony i to go chyba boli najbardziej
0
taaaa , a moze kupimy kiedys kogos powyzej 160cm wzrostu to przy rzutach roznych bedziemy mieli jakies szanse moze...
0
a kontuzja Villi to nic rozumiem?
0
Maciek Barca10:
porównujesz Pedro - pomocnika , Alexisa - pomocnika , ilością bramek do Villi , który jest napastnikiem?