richard1964
Dołączył/a: listopad 2010
Katowice
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dokładnie!!! Polać mu
0
Żegnaj Ney dzięki za wszystkie te dobre i czasem złe momenty....
Bądź szczęśliwy i "bogaty"...heh
0
Może ten nowy macher coś zadziała na to licze ale obejrzymy kto to bydzie
0
Czas na nowy sezon lm byle we niedziela leszczom pokozać kaj ich miejsce. Póki co nowy trener i spore wietrzenie bo bida na ławie VeB
0
Wierze w ta remontade bo jak nie wierzyć skoro ma sie ten klub w sercu, ale tak szczerze czy ta drużyna na to zasługuje??? Nie mnie to oceniać... VeB
1
jedziemy z nimi nerwy osiagają zenitu ale wiara jest
4
Tot el camp,
es un clam,
Som la gent blaugrana,
tan se val d'on venim,
si del sud o del nord,
ara estem d'acord, estem d'acord,
una bandera ens agermana.
Blaugrana al vent,
un crit valent,
tenim un nom, el sap tothom,
BARÇA! BARÇA! BAAAARÇA!!!
Jugadors,
seguidors,
Tots units fem força,
son molts anys plens d'afanys,
son molts gols que hem cridat,
i s'ha demostrat, s'ha demostrat,
que mai ningú ens podra torcer.
Blaugrana al vent,
un crit valent,
tenim un nom, el sap tothom,
BARÇA! BARÇA! BAAAARÇA!!!
0
0
Lewandowski to nie ten poziom jak dla mnie
0
zonker (Milan NA PEWNO strzeli nam bramkę na Camp Nou.) powiem tak niech sobie milan strzeli gola ale wiem ze My zdobedziemy 5 wierzcie ludzie w swoj zespol do samego konca co z Wami !!!!!!!!!!!!!!!!!
0
Tot el camp,
es un clam,
Som la gent blaugrana,
tan se val d'on venim,
si del sud o del nord,
ara estem d'acord, estem d'acord,
una bandera ens agermana.
Blaugrana al vent,
un crit valent,
tenim un nom, el sap tothom,
BARÇA! BARÇA! BAAAARÇA!!!
Jugadors,
seguidors,
Tots units fem força,
son molts anys plens d'afanys,
son molts gols que hem cridat,
i s'ha demostrat, s'ha demostrat,
que mai ningú ens podra torcer.
Blaugrana al vent,
un crit valent,
tenim un nom, el sap tothom,
BARÇA! BARÇA! BAAAARÇA!!
0
GTA masz racje wielka Barce Pepa moze tylko pokonac wielka Barca Tito juz niedlugo wrocimy do pełnej formy i reszta świata bedzie znow lata świetlne za nami wierze w to
0
Porażka z realem boli ale BARCA ponad wszystko mamy mały kryzys ale wiem że bedzie dobrze VeB
0
Tito całym sercem jesteśmy z Toba. Wracaj do zdrowia
0
madryciaki idżcie na swoja strone
0
0
jak po masełku przejedziemy
0
Villa trzymaj się!!!
0
Jak dla Mnie to Neymar pasuje bardziej do realu tam lubią gwiazdorów a u nas potrzeba zdyscyplinowanych piłkarzy ...
0
Bardzo dobrze powiedział Dani! mourinho to zero i swoim zachowaniem to potwierdza a Barca jest najlepsza na świecie nawet bez tych tytułów które ma a to dlatego że ma honorowych wychowanych i utalentowanych zawodników. Real moze sobie tylko pomarzyć o takiej drużynie!!!! visca el Barca!