0

BAN!

0

dla pana c.ronaldo rm poproszę o bana i obowiązkową wymianę mózgu

0

real w 10 wygrywa na wyjezdzie z betisem...My niestety grajac w przewadze nie potrafimy doprowadzic chociazby do remisu...smutna prawda:(

0

filip 55

poziom twojej wypowiedzi jest zgodny z zalosnym poziomem gry realu i zachowania jego kibicow. twoje wyzywanie sie i domniemane" triumfowanie" tutaj jest tylko dowodem na to jak wielkie macie kompleksy. Pozdrawiam fanow Bracy!

0

Mam pytanko: Dlaczego wyświetla mi się informacja, że moje konto w Lidze Typerów nie zostało aktywowane chociaż jestem zalogowany na stronie?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?