0

OFICJALNIE : na stronie arsenalu napsali :''nie dla psa kiełbasa ''jeżeli chodzi o transfer cesca do farsy w d*** możecie se wsadzić takie drewniane talenty jak boźan i thiago

0

OFICJALNIE : na stronie arsenalu napsali :''nie dla psa kiełbasa ''jeżeli chodzi o transfer cesca do farsy w d*** możecie se wsadzić takie drewniane talenty jak boźan i thiago

0

BAN

0

pokaże chyba w barcelona b po kiego im rossi sanches i cesc te gwiazdy będą grały jego kosztem

0

florek z realu tylko czeka i bez problemu wyłoży 50 mln (euro czy funtów bez różnicy) a barca i jej poroniona polityka transferowa najchętniej oddali by messiego do milanu dorzucili 30 mln i wzięli robinho echhh...

0

Brosik

Busquets w rezerwie? Jeden z najlepszych najbardziej niekonwencjonalnych .... symulantów :) kto by wtedy symulował ?

Aaaaaa no tak jest przecież alves jak tak to ok fabregas w pierwszej 11 może byc

0

JimMorrisonFCB

Taa, to ciekawe kto zagra defensywnego pomocnika?

Pomyśl trochę.

po co defensywny barca to przecież dużyna ofensywna oni sie NIGDY nie bronią :)

0

ten aguero to pewnie pajacuje tylko bo chce lepszy kontrakt wynegocjować jak rooney , tevez i niedawno alves z cyrkiem odejścia do city

0

jaki numer dla cesca ??

10 jak w reprezentacji nie dostanie chyba :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?