On jest już dogadany z Real i po Klubowych Mistrzostwach Świata przechodzi do Realu.Ale chłopak dobrze powiedział bo Barca jest w tej chwili najlepsza w Europie ale jeżeli wygramy Klubowe Mistrzostwa Świata to wtedy będziemy najlepsi na całym świecie bo w tej chwili Inter jest najlepszy (zdobwyca Klubowych Mistrzostw Świata w zeszłym sezonie)
Komentarze
0
0
Kretynem? Na prawdę współczuję twoim rodzicom.
0
Napinaj się dalej przez kabel :)
0
Przystojnego widzę codziennie przed lustrem ^^
0
0
lliiss666
Człowieku ogarnij sie !!! i nie gadaj tylko na stoperó z Realu bo nasi też gówno grają !!!
0
On jest już dogadany z Real i po Klubowych Mistrzostwach Świata przechodzi do Realu.Ale chłopak dobrze powiedział bo Barca jest w tej chwili najlepsza w Europie ale jeżeli wygramy Klubowe Mistrzostwa Świata to wtedy będziemy najlepsi na całym świecie bo w tej chwili Inter jest najlepszy (zdobwyca Klubowych Mistrzostw Świata w zeszłym sezonie)
0
Cześć karły :)
0
I z czego sie tu śmiac ja bym sie cieszył jak by przeszedł do nas bo mielibyśmy najlepszy atak na całm świecie Ronaldo-Villa-Messi magia !!!
0