0

Barcelona to cioty grać nie umią z wisła kraków przegrać to żenada Dwa razy lepszy jest Real madryt od tych ciot i tyle powiem Real to pany

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?