Tylko, że Cristiano ma za szybkie nogi i jak ktoś nie potrafi odebrać czysto piłki, wchodzi na siłe w zawodnika. A ochraniacze to tylko ochraniacze, nie osłonią wszystkich stawów. Wasilewski też miał "nagolennice" a co mu się stało. Mam nadzieję, że Real wygra Gran Derby w pięknym stylu. Szacunek dla przeciwnika i pozdrowienia dla (normalnych) kibiców Barcelony. Popieram cię reallaer.
Jeszcze coś. Nie sztuką jest dostać piłkę i wrzucić komuś ( Xavi ) , sztuką jest zwodami przedostać się do pola karnego i oddać strzał ( C.Ronaldo )
Ja tam z dziećmi nie będę się sprzeczał. Właśnie że wejde i wypowiem się na temat wygranego (kolejnego) meczu Realu. Co ja się tu będę rozpisywał. REAL WYGRA TE EL CLASICO.
Jak Real jest kiepski to barca też. Mają gwiazy tak samo jak Los Menergues i również na nich opiera się zespół. Mają Messiego, Xavi, Iniesta. Bez nich futbol w Barcy nie istnieje. Największą gwiazdą w Blancos jest C.Ronaldo. Bez niego również wygrywał Real. I choćby przegapił Gran Derby to i tak was rozjedziemy
Barcelona występuje w roli faworyta, ale w Kazaniu i na Camp Nou też występowała. To jest piłka wszystko jest możliwe. My tylko możemy podtrzymywać swoje teorie i przekonywać do nich innych.
Jeżeli Cristiano będzie w pełni formy to jako madrista nie mam się czego obawiać, bo w barcelonie nie występują światowej klasy obrońcy. To ta stara obrona już od wielu, wielu lat. Nie zgadzam się z tym, że Pedro będzie jeździł z Marcelo i Arbeloe.
Ja tam z dziećmi nie będę się sprzeczał. Właśnie że wejde i wypowiem się na temat wygranego (kolejnego) meczu Realu. Co ja się tu będę rozpisywał. REAL WYGRA TE EL CLASICO.
Barcelona występuje w roli faworyta, ale w Kazaniu i na Camp Nou też występowała. To jest piłka wszystko jest możliwe. My tylko możemy podtrzymywać swoje teorie i przekonywać do nich innych.
Jeżeli Cristiano będzie w pełni formy to jako madrista nie mam się czego obawiać, bo w barcelonie nie występują światowej klasy obrońcy. To ta stara obrona już od wielu, wielu lat. Nie zgadzam się z tym, że Pedro będzie jeździł z Marcelo i Arbeloe.
Jak Real jest kiepski to barca też. Mają gwiazy tak samo jak Los Menergues i również na nich opiera się zespół. Mają Messiego, Xavi, Iniesta. Bez nich futbol w Barcy nie istnieje. Największą gwiazdą w Blancos jest C.Ronaldo. Bez niego również wygrywał Real. I choćby przegapił Gran Derby to i tak was rozjedziemy
Tylko, że Cristiano ma za szybkie nogi i jak ktoś nie potrafi odebrać czysto piłki, wchodzi na siłe w zawodnika. A ochraniacze to tylko ochraniacze, nie osłonią wszystkich stawów. Wasilewski też miał "nagolennice" a co mu się stało. Mam nadzieję, że Real wygra Gran Derby w pięknym stylu. Szacunek dla przeciwnika i pozdrowienia dla (normalnych) kibiców Barcelony. Popieram cię reallaer.
Jeszcze coś. Nie sztuką jest dostać piłkę i wrzucić komuś ( Xavi ) , sztuką jest zwodami przedostać się do pola karnego i oddać strzał ( C.Ronaldo )
Komentarze
0
Gdzie mi z tym drewnem do Realu .. niech idzie grać w Izraelskiej Lidze , może by się nadawał ..
0
nergal34
Tylko, że Cristiano ma za szybkie nogi i jak ktoś nie potrafi odebrać czysto piłki, wchodzi na siłe w zawodnika. A ochraniacze to tylko ochraniacze, nie osłonią wszystkich stawów. Wasilewski też miał "nagolennice" a co mu się stało. Mam nadzieję, że Real wygra Gran Derby w pięknym stylu. Szacunek dla przeciwnika i pozdrowienia dla (normalnych) kibiców Barcelony. Popieram cię reallaer.
Jeszcze coś. Nie sztuką jest dostać piłkę i wrzucić komuś ( Xavi ) , sztuką jest zwodami przedostać się do pola karnego i oddać strzał ( C.Ronaldo )
0
Ja tam z dziećmi nie będę się sprzeczał. Właśnie że wejde i wypowiem się na temat wygranego (kolejnego) meczu Realu. Co ja się tu będę rozpisywał. REAL WYGRA TE EL CLASICO.
0
patryk
Jak Real jest kiepski to barca też. Mają gwiazy tak samo jak Los Menergues i również na nich opiera się zespół. Mają Messiego, Xavi, Iniesta. Bez nich futbol w Barcy nie istnieje. Największą gwiazdą w Blancos jest C.Ronaldo. Bez niego również wygrywał Real. I choćby przegapił Gran Derby to i tak was rozjedziemy
0
Barcelona występuje w roli faworyta, ale w Kazaniu i na Camp Nou też występowała. To jest piłka wszystko jest możliwe. My tylko możemy podtrzymywać swoje teorie i przekonywać do nich innych.
Jeżeli Cristiano będzie w pełni formy to jako madrista nie mam się czego obawiać, bo w barcelonie nie występują światowej klasy obrońcy. To ta stara obrona już od wielu, wielu lat. Nie zgadzam się z tym, że Pedro będzie jeździł z Marcelo i Arbeloe.
Barcelona bez Xavi i Iniesty to nie jest barca.
0
Ja tam z dziećmi nie będę się sprzeczał. Właśnie że wejde i wypowiem się na temat wygranego (kolejnego) meczu Realu. Co ja się tu będę rozpisywał. REAL WYGRA TE EL CLASICO.
0
Barcelona występuje w roli faworyta, ale w Kazaniu i na Camp Nou też występowała. To jest piłka wszystko jest możliwe. My tylko możemy podtrzymywać swoje teorie i przekonywać do nich innych.
Jeżeli Cristiano będzie w pełni formy to jako madrista nie mam się czego obawiać, bo w barcelonie nie występują światowej klasy obrońcy. To ta stara obrona już od wielu, wielu lat. Nie zgadzam się z tym, że Pedro będzie jeździł z Marcelo i Arbeloe.
Barcelona bez Xavi i Iniesty to nie jest barca.
0
patryk
Jak Real jest kiepski to barca też. Mają gwiazy tak samo jak Los Menergues i również na nich opiera się zespół. Mają Messiego, Xavi, Iniesta. Bez nich futbol w Barcy nie istnieje. Największą gwiazdą w Blancos jest C.Ronaldo. Bez niego również wygrywał Real. I choćby przegapił Gran Derby to i tak was rozjedziemy
0
Gdzie mi z tym drewnem do Realu .. niech idzie grać w Izraelskiej Lidze , może by się nadawał ..
0
nergal34
Tylko, że Cristiano ma za szybkie nogi i jak ktoś nie potrafi odebrać czysto piłki, wchodzi na siłe w zawodnika. A ochraniacze to tylko ochraniacze, nie osłonią wszystkich stawów. Wasilewski też miał "nagolennice" a co mu się stało. Mam nadzieję, że Real wygra Gran Derby w pięknym stylu. Szacunek dla przeciwnika i pozdrowienia dla (normalnych) kibiców Barcelony. Popieram cię reallaer.
Jeszcze coś. Nie sztuką jest dostać piłkę i wrzucić komuś ( Xavi ) , sztuką jest zwodami przedostać się do pola karnego i oddać strzał ( C.Ronaldo )