witam serdecznie kibiców barcelony !! jestem kibicem realu i musze wam powiedziec ze real i barca sie chyba ugadaly ze przegraja swoje mecze !! boze co za pier@22@ dzien pozdro
witam serdecznie kibiców barcelony !! jestem kibicem realu i musze wam powiedziec ze real i barca sie chyba ugadaly ze przegraja swoje mecze !! boze co za pier@22@ dzien pozdro
Komentarze
0
witam serdecznie kibiców barcelony !! jestem kibicem realu i musze wam powiedziec ze real i barca sie chyba ugadaly ze przegraja swoje mecze !! boze co za pier@22@ dzien pozdro
0
witam serdecznie kibiców barcelony !! jestem kibicem realu i musze wam powiedziec ze real i barca sie chyba ugadaly ze przegraja swoje mecze !! boze co za pier@22@ dzien pozdro