Życze Barcelonie aby w tym sezonie pokazała podobną wole walki co Real i wtedy liga będzie ciekawa do ostatniej minuty ostatniej kolejki a w LM Real i Barca razem pokażą angolą gdzie jest ich miejsce i że Liga Hiszpańska rządzi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Komentarze
0
gratulacje
0
Michas_13 ktoś tu nazwał kbiców realu a ja odpowiadam w ten sam sposób
0
DeCoo tak jak idioci na stronie fcbarca.com życzą kontuzji robbenowi i życzyli ruudowi
0
dlatego komentarze typu farsa i sreal trzeba miec w dupie bo prawdziwy kibic ma szacunek nawet do największego wroga
0
stilic
poziomy kibiców są takie same,po obu stronach są normalni i posrani...
0
jako wieloletni kibic Realu już teraz gratuluje wam formy i jestem pod wrażeniem eto
0
mlody999-będzie 13
0
stilic
poziomy kibiców są takie same,po obu stronach są normalni i posrani...
0
dlatego komentarze typu farsa i sreal trzeba miec w dupie bo prawdziwy kibic ma szacunek nawet do największego wroga
0
Życze Barcelonie aby w tym sezonie pokazała podobną wole walki co Real i wtedy liga będzie ciekawa do ostatniej minuty ostatniej kolejki a w LM Real i Barca razem pokażą angolą gdzie jest ich miejsce i że Liga Hiszpańska rządzi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!