Historia jak z filmu!E tam z filmu...jak z bajki!!!!Gdyby zawsze można było liczyc na czyjąś pomoc świat byłby lepszy. Jest wielu ludzi którzy maja wielki talent a nigdy nie bedzie im dane go doskonalić z takiego czy innego powodu. Messiemu się udało ale nie wszyscy maja tyle szczęścia...
On jest niesamowity idealna koordynacja, wyczucie przeciwnika i kontrola nad piłka sprawia że to co dla innych wymaga wiele trudu dla niego jest błahostką. Tego nie można się nauczyć z tym trzeba się urodzić! Uwielbiam patrzeć na jego grę.
"Podsumowując, liczy się tylko wygrana, nie ważne w jakim stylu."
Niestety piłka zawsze taka była jest i będzie.Gracie ładnie to fakt ale na pewno nie marzyliście o tym by w takich okolicznościach awansować do finału LM.Wielu zarzuca Barcelonie, że pomógł jej sędzia niektórzy sądzą, że w tej sprawie maczała palce UEFA.Sam nie wiem co myśleć być może było coś na rzeczy.
Jeśli to by była prawda (choć raczej nigdy się o tym nie dowiemy)to znowu potwierdziła by się teoria, że futbolem rzadzą pieniądze.Bo trudno się nie zgodzić z tym, że finał MU-Barca (od kilku lat się mówiło, że wymarzony) przyciągnoł by więcej ludzi przed telewizory (a co za tym idzie większe pieniądze) niz bratobójcza walka taka sama jak przed rokiem która okazała się średnim widowiskiem.
No się znam i nie mogę zgodzic się ze słowami "Barca zasłużyła na finał".Chelsea bardziej na to sobie zasłużyła ale cuż taka jest piłka przewrotna i nieprzewidywalna i za to ja wszyscy kochają.Nieraz wygrywa słabsza drużyna i to jest piekne.
Czytając te komentarze nie dziwię się z ich treści.To oczywiste jesteście kibicami Barcelony i będziecie bronić swojego klubu natomiast kibice Chelsea będą bronili swojej drużyny.Jednak patrząc obiektywnie Chelsea była lepsza w tej rywalizacji i to jej należał się awans.Została ograbiona z rzutu karnego który powinien byc po zagraniu ręką przez Pique ale być może to kara za symulowanie Drogby w poprzednich sytuacjach (chłop wielki i dobrze zbudowany a przy każdej akcji w polu karnym padał i rzekomo był faylowany.Wszystkie te próby oszukania sędziego były żałosne i śmieszne).Chelsea miała ponadtto świetne akcje do zdobycia gola (sam na sam Valdesa z Drogbą), ale wiadomo stare piłkarskie porzekadło brzmi "niewykorzystane sytuacje się mszczą".I to własnie się zemściło na piłkarzach z Londynu.Gdyby wykorzystali którąś ze świetnych 100% sytuacji to by nie musieli później całej winy za porażkę zwalac na sędziego.Piłka nożna jest niesprawiedliwa i ten mecz dobitnie to pokazuje.Być może los odpłacił drużynie Chelsea niesłuszny awans do 1/4 LM w 2005r. kiedy to wyeliminowali Barcę po kontrowersyjnym golu Terrego.Teraz niebieska część Londynu wie jak sie czuli wtedy kibice z Kataloni.
Wasze komentarze dotyczące ganienia stylu gry Chelsea na Camp Nou są nie słuszne.Każdy gra tak aby wyeliminować przeciwnika.I nawet jeśli Chelsea broniła się w 11 to było to na tyle skuteczne by osiągnąć cel.Nie jest wcale powiedziane, że wszystkie drużyny musza grac pięknie i ofensywnie.
Tak oczywiście liczą się podwójnie wszyscy o tym wiedza bo w przypadku jednakowego bilansu bramkowego w dwumeczu decydują właśnie bramki strzelone na wyjeździe ale przecierz na tablicy świetlnej widniał wynik1:1 a nie 1:2 dla Barcelony.
Komentarze
0
Skład bedzie jak z Arsenalem a Messi strzeli hat-trick'a. Zobaczycie!
0
Historia jak z filmu!E tam z filmu...jak z bajki!!!!Gdyby zawsze można było liczyc na czyjąś pomoc świat byłby lepszy. Jest wielu ludzi którzy maja wielki talent a nigdy nie bedzie im dane go doskonalić z takiego czy innego powodu. Messiemu się udało ale nie wszyscy maja tyle szczęścia...
0
A on nadal ciężko pracuje i stara się być jeszcze lepszym.
0
On jest niesamowity idealna koordynacja, wyczucie przeciwnika i kontrola nad piłka sprawia że to co dla innych wymaga wiele trudu dla niego jest błahostką. Tego nie można się nauczyć z tym trzeba się urodzić! Uwielbiam patrzeć na jego grę.
0
lechu55
Raczej nie dojdzie do tego transferu i mam nadzieję żę Monster Masch też zostanie w LFC.
0
Moyart
Messi to najlepszy piłkarz świata ale jego wielkości napewno nie pokazuje mecz z Realem bo to największe żadziole w Hiszpanii i Europie.
0
Maciuch22
"Podsumowując, liczy się tylko wygrana, nie ważne w jakim stylu."
Niestety piłka zawsze taka była jest i będzie.Gracie ładnie to fakt ale na pewno nie marzyliście o tym by w takich okolicznościach awansować do finału LM.Wielu zarzuca Barcelonie, że pomógł jej sędzia niektórzy sądzą, że w tej sprawie maczała palce UEFA.Sam nie wiem co myśleć być może było coś na rzeczy.
Jeśli to by była prawda (choć raczej nigdy się o tym nie dowiemy)to znowu potwierdziła by się teoria, że futbolem rzadzą pieniądze.Bo trudno się nie zgodzić z tym, że finał MU-Barca (od kilku lat się mówiło, że wymarzony) przyciągnoł by więcej ludzi przed telewizory (a co za tym idzie większe pieniądze) niz bratobójcza walka taka sama jak przed rokiem która okazała się średnim widowiskiem.
0
Michas_13
No się znam i nie mogę zgodzic się ze słowami "Barca zasłużyła na finał".Chelsea bardziej na to sobie zasłużyła ale cuż taka jest piłka przewrotna i nieprzewidywalna i za to ja wszyscy kochają.Nieraz wygrywa słabsza drużyna i to jest piekne.
0
Czytając te komentarze nie dziwię się z ich treści.To oczywiste jesteście kibicami Barcelony i będziecie bronić swojego klubu natomiast kibice Chelsea będą bronili swojej drużyny.Jednak patrząc obiektywnie Chelsea była lepsza w tej rywalizacji i to jej należał się awans.Została ograbiona z rzutu karnego który powinien byc po zagraniu ręką przez Pique ale być może to kara za symulowanie Drogby w poprzednich sytuacjach (chłop wielki i dobrze zbudowany a przy każdej akcji w polu karnym padał i rzekomo był faylowany.Wszystkie te próby oszukania sędziego były żałosne i śmieszne).Chelsea miała ponadtto świetne akcje do zdobycia gola (sam na sam Valdesa z Drogbą), ale wiadomo stare piłkarskie porzekadło brzmi "niewykorzystane sytuacje się mszczą".I to własnie się zemściło na piłkarzach z Londynu.Gdyby wykorzystali którąś ze świetnych 100% sytuacji to by nie musieli później całej winy za porażkę zwalac na sędziego.Piłka nożna jest niesprawiedliwa i ten mecz dobitnie to pokazuje.Być może los odpłacił drużynie Chelsea niesłuszny awans do 1/4 LM w 2005r. kiedy to wyeliminowali Barcę po kontrowersyjnym golu Terrego.Teraz niebieska część Londynu wie jak sie czuli wtedy kibice z Kataloni.
Wasze komentarze dotyczące ganienia stylu gry Chelsea na Camp Nou są nie słuszne.Każdy gra tak aby wyeliminować przeciwnika.I nawet jeśli Chelsea broniła się w 11 to było to na tyle skuteczne by osiągnąć cel.Nie jest wcale powiedziane, że wszystkie drużyny musza grac pięknie i ofensywnie.
0
Moyart
Tak oczywiście liczą się podwójnie wszyscy o tym wiedza bo w przypadku jednakowego bilansu bramkowego w dwumeczu decydują właśnie bramki strzelone na wyjeździe ale przecierz na tablicy świetlnej widniał wynik1:1 a nie 1:2 dla Barcelony.