kickit! - Chlopie mozesz sobie go oczerniac i gadac glupoty ale kazdy normalny przyzna ze Ronaldo potrafi grac w pilke jest jednym z najlepszych na swiecie.Oczywiscie bramki z Barca nie trafil,ale weź pod uwage ze on gra tam dopiero pierwszy sezon,nadomiar zlego gra na ataku a jak wiadomo napstnicy zyja z podan,widocznie ich nie dostawal.Messi jest obecnie lepszy od Crisa ale tez nie blyszczy w np.Argentynie gdzie jest innna gra niz w Barcelonie
kickit! -- haha jeszcze lepsze ,prawda jest taka ze Higuain to dla mnie drewno ale jednak strzela te bramki co by nie powiedziec.A Ronaldo gral i nawet bramke strzelil.
Powiem wam tak ,oczywiscie do tych ktorzy uwazaja Silve za lepszego.Prosze was obejrzyjcie jeden cały mecz Franca w formie bo obecnie nie wiem jak ona wyglada.Wtedy bedziecie inaczej spiewali.Nie cche go w Realu bo nam juz starczy,ale ten chłopak nie dosyc ze ma nieziemskie umiejetnosci to w dodatku walczy za dwoch.
Bez jaj Xavi moze i zasluguje choc tez sa ludzie ktorzy wiecej osiagneli,ale iniesta? Bez jaj ... za co ? chyba za to ze ma wielkie mozliwosci bo wtym sezonie wiecej nie gral niz gral a w dodatku nie byla to jaka olsniewajaca forma.
Hehe smiac mi sie chce z was... Ronadlo slaby,Guardiola lepszy od Mourinho.Powiem wam tak juz w tym sezonie Real nawiazal z wami walke,mimo to ze druzyna dopiero sie zgrywa,czego nie mozna powiedziec o was.Teraz dochodzi trener z gornej polki,ktory radzi sobie z gwiazdkami i stawia na wyrafinowany foodball.Bedzie wam ciezko,ale coz kiedys passa sie musi skonczyc a do tego jeszcze ten Villa ktorego nie wiem po co sprowadziliscie,powoli stajecie sie starym Realem.Kto teraz bedzie siedzial na lawce ? Zlatan ? to nie wyjdzie wam na dobre.
Komentarze
0
Żegnam frustrata. BAN
0
Sir Barti- a no fakt,widocznie jest beznadziejny skoro nie trafia takiej potedze jak fcb
0
kickit! - Chlopie mozesz sobie go oczerniac i gadac glupoty ale kazdy normalny przyzna ze Ronaldo potrafi grac w pilke jest jednym z najlepszych na swiecie.Oczywiscie bramki z Barca nie trafil,ale weź pod uwage ze on gra tam dopiero pierwszy sezon,nadomiar zlego gra na ataku a jak wiadomo napstnicy zyja z podan,widocznie ich nie dostawal.Messi jest obecnie lepszy od Crisa ale tez nie blyszczy w np.Argentynie gdzie jest innna gra niz w Barcelonie
0
jedno jest pewne zapisal sie w dziejach klubu xd
0
kickit! -- haha jeszcze lepsze ,prawda jest taka ze Higuain to dla mnie drewno ale jednak strzela te bramki co by nie powiedziec.A Ronaldo gral i nawet bramke strzelil.
0
Powiem wam tak ,oczywiscie do tych ktorzy uwazaja Silve za lepszego.Prosze was obejrzyjcie jeden cały mecz Franca w formie bo obecnie nie wiem jak ona wyglada.Wtedy bedziecie inaczej spiewali.Nie cche go w Realu bo nam juz starczy,ale ten chłopak nie dosyc ze ma nieziemskie umiejetnosci to w dodatku walczy za dwoch.
0
Bez jaj Xavi moze i zasluguje choc tez sa ludzie ktorzy wiecej osiagneli,ale iniesta? Bez jaj ... za co ? chyba za to ze ma wielkie mozliwosci bo wtym sezonie wiecej nie gral niz gral a w dodatku nie byla to jaka olsniewajaca forma.
0
hehehe widac kibice jak to zawsze gadacie o Ronaldo ciota,płŘaczek a kazdy mało w porty nienarobi bo Ronaldo nie zagra za tydzien.
0
Hehe smiac mi sie chce z was... Ronadlo slaby,Guardiola lepszy od Mourinho.Powiem wam tak juz w tym sezonie Real nawiazal z wami walke,mimo to ze druzyna dopiero sie zgrywa,czego nie mozna powiedziec o was.Teraz dochodzi trener z gornej polki,ktory radzi sobie z gwiazdkami i stawia na wyrafinowany foodball.Bedzie wam ciezko,ale coz kiedys passa sie musi skonczyc a do tego jeszcze ten Villa ktorego nie wiem po co sprowadziliscie,powoli stajecie sie starym Realem.Kto teraz bedzie siedzial na lawce ? Zlatan ? to nie wyjdzie wam na dobre.
0
wiem ze Ronaldinho nie jest wychowankiem ale podlaem tylko taki przyklad