0

Muchos Gracias Senior Guardiola!!!!Ciesze się również ze Henry wreszcie zdobył puchar europy

0

nie cierpię tego gościa...nawet gdy czerwone diabły wygrywają on nie cieszy się zwycięstwem jeśli to nie on strzela bramki....krystynko barca wygrała i to jest fakt!!!!!niezapomniany wieczór!!!!

0

cudowny wieczór,cudowny sezon, najlepsza drużyna!!!

0

o te są ekstra......

0

kocham ich!!! po prostu kocham!!! w sobotę myślałem że jestem w niebie, teraz nie wiem gdzie jestem!!!!!

0

kocham ich....po prostu kocham!!!! w sobotę czułem się jak w niebie, teraz nawet nie wiem gdzie jestem!!!!

0

to byl najpieknieszy wieczor jaki moglbym wyobrazic sobie kibic barcy....brawo Pep, brawo Barca

0

potrójna korona na wyciągnięcie ręki

0

Cichy...dobrze że jesteś bo reszta widzę kompletnie zwariowała...WIĘCEJ SZACUNKU DAL ETO!!!!Wg. mnie jedna z najlepszych "9" barcy

0

nie wierze w to co czytam...każdy z Was chce go sprzedać?

0

Wiadomo że ostatnio nie trafiliśmy na przychylych nam sędziów, ale nie przesadzałbym z rola arbitra i doszukiwaniu się jakiegoś głębszego sensu. Są dobrzy i żli śędziowie...murawa dla każdego taka sama i po 11 z każdej strony...

0

jaw i archi20...Panowie chyba nie poważni jesteście, z tym murzynkiem to przesada, Eto co sezon strzela co najmniej 20 bramek, wiele z nich dawały nam zwycięstwa, a teraz Panowie "wielcy kibice" chcecie sie go pozbyć,,,Tores? Benitez go nie sprzeda więc koniec tematu..zresztą Eto nie jest idiota i nie przejdzie do City

0

Pozdro dla kibiców Chelsea...tak Was niewielu

0

Nie lubię Bosingwy, obawiam się że jedyne co będzie potrafił zrobić aby powstrzymać Leo to notoryczne faule....

0

Chelsea ze wszystkich sił będzie próbowało nam uniemożliwić rozgrywanie piłki w sposób jaki najbardziej lubimy..szybko, na jeden,dwa kontakty...spodziewam się ostrego krycia, spychania nas na własna połowę, kluczową sprawą będzie wg mnie komunikacja na skrzydłach boiska....nie mogę się doczekać tego pojedynku

0

jowunia....trochę więcej klasy i szacunku dla wielkiego przeciwnika jakim jest real....nie przesadzałbym z tym hurra optymizmem, gramy na stadionie realu i dla blancos to jest praktycznie mecz o wszystko, o punkty, mistrzostwo i honor....oby jednak Pep dał rade...visca el barca

0

zgadzam się w 100% z Tobą FCB-kat....

0

Oby nie było powtórki z "rozrywki". Musimy wytrwać do końca i zdobyć trofea!!!Visca El Barca

0

Na prawdę myślisz że Hleb od początku zagra?

0

scala81....

widzisz akurat mam słabość do Thiery'ego, lubię jego styl i nie chcę żeby odchodził

0

Ben Arfa? hmmm....dobry pomysł

0

Dobry zawodnik, który z pewnością dał by sobie rade w Katalonii, jednak pamiętajmy że ktoś w tym wypadku musiałby odejść lub grzać ławę

0

Z tą rezygnacją z kariery to oczywiście przesadza, a faktem jest, że to co zrobił jest skandaliczne i wysoce karygodne, nie wiem jak można go bronić, co najwyżej pomóc mu wrócić do równowagi psychicznej, której zarówno jemu jak i marcelo widocznie brakuje....NIE- dla agresji boiskowej

0

Dominico ....po prostu uważam że zgrupowania przygotowawcze lepiej przebiegają z dala od medialnego szumu, ale zrozumiałym jest że to w przypadku Barcy jest praktycznie nie możliwie ....zresztą jak sam napisałeś...najważniejsze teraz jest wygranie La Liga i pozostałych trofeów

0

Wycieczką do stanów na pewno kierują względy ekonomiczne, tzn promocja klubu i mecze z jakimiś grajakami z MLS. Osobiście wolałbym obóz przygotowawczy gdzieś z dala od fleszy i tłumów, ale taki jest los tak bardzo medialnych ekip jak duma Katalonii

0

Nawet bez niego i Cole'a będzie to mega trudne spotkanie, potrzebujemy solidnej zaliczki u siebie bo na Stmaford będzie bardzo ciężko

0

Ta klasyfikacja wyraznie pokazuje nam różnice miedzy FCB a Realem....a Marcelo i Pepe przewodzą w klasyfikacji największych idiotów La Liga

0

Na pewno warto oglądać Hiszpanie na tym turnieju, za chwilę chłopaki będą stanowić o sile swoich klubów w tym Barcy

0

Kolejny raz widać zaangażowanie BARCY w działalność społeczną. Za to właśnie w szczególności powinno się cenić ten klub.

0

To co zrobił Pepe jest niedopuszczalne i karygodne.Takie zachowanie nie jest godne żadnego gracza w La Liga, tym bardziej jednego z czołowych zespołów jakim jest bez wątpienia Real...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?