ramblas
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Poznań
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Muchos Gracias Senior Guardiola!!!!Ciesze się również ze Henry wreszcie zdobył puchar europy
0
nie cierpię tego gościa...nawet gdy czerwone diabły wygrywają on nie cieszy się zwycięstwem jeśli to nie on strzela bramki....krystynko barca wygrała i to jest fakt!!!!!niezapomniany wieczór!!!!
0
cudowny wieczór,cudowny sezon, najlepsza drużyna!!!
0
o te są ekstra......
0
kocham ich!!! po prostu kocham!!! w sobotę myślałem że jestem w niebie, teraz nie wiem gdzie jestem!!!!!
0
kocham ich....po prostu kocham!!!! w sobotę czułem się jak w niebie, teraz nawet nie wiem gdzie jestem!!!!
0
to byl najpieknieszy wieczor jaki moglbym wyobrazic sobie kibic barcy....brawo Pep, brawo Barca
0
potrójna korona na wyciągnięcie ręki
0
Cichy...dobrze że jesteś bo reszta widzę kompletnie zwariowała...WIĘCEJ SZACUNKU DAL ETO!!!!Wg. mnie jedna z najlepszych "9" barcy
0
nie wierze w to co czytam...każdy z Was chce go sprzedać?
0
Wiadomo że ostatnio nie trafiliśmy na przychylych nam sędziów, ale nie przesadzałbym z rola arbitra i doszukiwaniu się jakiegoś głębszego sensu. Są dobrzy i żli śędziowie...murawa dla każdego taka sama i po 11 z każdej strony...
0
jaw i archi20...Panowie chyba nie poważni jesteście, z tym murzynkiem to przesada, Eto co sezon strzela co najmniej 20 bramek, wiele z nich dawały nam zwycięstwa, a teraz Panowie "wielcy kibice" chcecie sie go pozbyć,,,Tores? Benitez go nie sprzeda więc koniec tematu..zresztą Eto nie jest idiota i nie przejdzie do City
0
Pozdro dla kibiców Chelsea...tak Was niewielu
0
Nie lubię Bosingwy, obawiam się że jedyne co będzie potrafił zrobić aby powstrzymać Leo to notoryczne faule....
0
Chelsea ze wszystkich sił będzie próbowało nam uniemożliwić rozgrywanie piłki w sposób jaki najbardziej lubimy..szybko, na jeden,dwa kontakty...spodziewam się ostrego krycia, spychania nas na własna połowę, kluczową sprawą będzie wg mnie komunikacja na skrzydłach boiska....nie mogę się doczekać tego pojedynku
0
jowunia....trochę więcej klasy i szacunku dla wielkiego przeciwnika jakim jest real....nie przesadzałbym z tym hurra optymizmem, gramy na stadionie realu i dla blancos to jest praktycznie mecz o wszystko, o punkty, mistrzostwo i honor....oby jednak Pep dał rade...visca el barca
0
zgadzam się w 100% z Tobą FCB-kat....
0
Oby nie było powtórki z "rozrywki". Musimy wytrwać do końca i zdobyć trofea!!!Visca El Barca
0
Na prawdę myślisz że Hleb od początku zagra?
0
scala81....
widzisz akurat mam słabość do Thiery'ego, lubię jego styl i nie chcę żeby odchodził
0
Ben Arfa? hmmm....dobry pomysł
0
Dobry zawodnik, który z pewnością dał by sobie rade w Katalonii, jednak pamiętajmy że ktoś w tym wypadku musiałby odejść lub grzać ławę
0
Z tą rezygnacją z kariery to oczywiście przesadza, a faktem jest, że to co zrobił jest skandaliczne i wysoce karygodne, nie wiem jak można go bronić, co najwyżej pomóc mu wrócić do równowagi psychicznej, której zarówno jemu jak i marcelo widocznie brakuje....NIE- dla agresji boiskowej
0
Dominico ....po prostu uważam że zgrupowania przygotowawcze lepiej przebiegają z dala od medialnego szumu, ale zrozumiałym jest że to w przypadku Barcy jest praktycznie nie możliwie ....zresztą jak sam napisałeś...najważniejsze teraz jest wygranie La Liga i pozostałych trofeów
0
Wycieczką do stanów na pewno kierują względy ekonomiczne, tzn promocja klubu i mecze z jakimiś grajakami z MLS. Osobiście wolałbym obóz przygotowawczy gdzieś z dala od fleszy i tłumów, ale taki jest los tak bardzo medialnych ekip jak duma Katalonii
0
Nawet bez niego i Cole'a będzie to mega trudne spotkanie, potrzebujemy solidnej zaliczki u siebie bo na Stmaford będzie bardzo ciężko
0
Ta klasyfikacja wyraznie pokazuje nam różnice miedzy FCB a Realem....a Marcelo i Pepe przewodzą w klasyfikacji największych idiotów La Liga
0
Na pewno warto oglądać Hiszpanie na tym turnieju, za chwilę chłopaki będą stanowić o sile swoich klubów w tym Barcy
0
Kolejny raz widać zaangażowanie BARCY w działalność społeczną. Za to właśnie w szczególności powinno się cenić ten klub.
0
To co zrobił Pepe jest niedopuszczalne i karygodne.Takie zachowanie nie jest godne żadnego gracza w La Liga, tym bardziej jednego z czołowych zespołów jakim jest bez wątpienia Real...