szanse sa bardzo male, ale bojan moze rozruszac troche ofensywe bo szuka on gry. Ogolnie gra barca ostanim czasem jest jakas taka dziwna, nie potrafia stworzyc sobie sytuacji. Duzo podan zwalniajacych a malo otwierajachych droge do bramki.
Na taki wynik meczu zlozyla sie słaba forma zespołu i bardzo dziwne decyzje pepa.
Jak można w takiej sytuacji (przegrywa sie 3:1) wystawic abidala za ibre zamiast bojana który prezentuje sie bardzo przyzwoicie jak już gra.
Bojan jest to bardzo przyszłościowy zawodnik ale jak pep bedzie go pomijał cały czas to odejdzie i znowu za kilka lat bedziemy chcieli go sprowadzić. Pep woli wystawić bez formy keite albo przesunąć obrońce do ataku, zaczyna delikatnie przesadzać z tym kombinowaniem.
W meczu z realem mielismy szczescie i dlatego to wypalilo.
eto to dobry napastnik ale musimy go sprzedac teraz albo wymienic na kogos bo za rok napewno odejdzie za friko bo gosc jest strasznie chciwy na kase a jak kluby nie beda musialy placic za transfer to taki M.city spokojnie da mu z 12 mln
to ze beda grali bez robbena to akurat zla informacja dla nas bo z tego jego zylowania w 90% przypadkow nic nie wychodzi, czasem uda sie mu cos strzelic a jeszcze rzadziej podac
Komentarze
0
ronney
0
jezeli juz ktos mialby przyjsc z niemiec to chetnie widzialbym mullera, gosc nie powinien byc bardzo drogi a umiejetnosci ma bardzo duze
0
szanse sa bardzo male, ale bojan moze rozruszac troche ofensywe bo szuka on gry. Ogolnie gra barca ostanim czasem jest jakas taka dziwna, nie potrafia stworzyc sobie sytuacji. Duzo podan zwalniajacych a malo otwierajachych droge do bramki.
0
oby pep nie czekal ze zmianami znowu do 80 min, juz teraz powinien wejsc bojan bo w ataku nic sie nie dzieje, zadnego zagrozenia.
0
Na taki wynik meczu zlozyla sie słaba forma zespołu i bardzo dziwne decyzje pepa.
Jak można w takiej sytuacji (przegrywa sie 3:1) wystawic abidala za ibre zamiast bojana który prezentuje sie bardzo przyzwoicie jak już gra.
Bojan jest to bardzo przyszłościowy zawodnik ale jak pep bedzie go pomijał cały czas to odejdzie i znowu za kilka lat bedziemy chcieli go sprowadzić. Pep woli wystawić bez formy keite albo przesunąć obrońce do ataku, zaczyna delikatnie przesadzać z tym kombinowaniem.
W meczu z realem mielismy szczescie i dlatego to wypalilo.
0
boniek dziekie za parametry :)
0
wydaje mi sie ze za pozno zmiany byly dokonane, po zmianach ta gra naprawde rozkecila sie
0
eto to dobry napastnik ale musimy go sprzedac teraz albo wymienic na kogos bo za rok napewno odejdzie za friko bo gosc jest strasznie chciwy na kase a jak kluby nie beda musialy placic za transfer to taki M.city spokojnie da mu z 12 mln
0
jak wyglada sytaucja w strzalach i posaidaniu bo cos mi sie wydaje ze ladby pogrom jest
0
to ze beda grali bez robbena to akurat zla informacja dla nas bo z tego jego zylowania w 90% przypadkow nic nie wychodzi, czasem uda sie mu cos strzelic a jeszcze rzadziej podac