rafi33barca
Dołączył/a: kwiecień 2014
Aleksandrów
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
daj mu czas i pozniej cos wykombinuj nie idz w jego ślady
1
ajak nas rozjedzie
0
dzis najlepsz neymar
0
co chcesz od stegena młody nie za duźo meczy zagrał i po kontuzji trzeba dac mu szanse barca coś słabo gra ostatnie
0
naymar padake grał tyle kasy kosztował 109 mln
0
wkoncu iniesta najsłabszy
0
real się cieszy pewnie a my płacz
0
czuje remis barca cienka dziś
1
kto jest lepszy ronaldo czy messi leo żenada
0
gdzie byl ronaldo z atletico z ogórkami tylko strzelić potrafi
1
abu dabi nowa nazwa realu madrit
0
po co te wrzutki kiedy ten alves odejdzie
0
dzięki leo visca
0
messi stracił forme czekam na halilowicia
0
ronaldo pokazał miejsce mesiego
1
messi najsłabszy chyba ma kontuzje
0
przełączylem moją barce nerwy gramy cienko oglądam lewego
0
bravo polska jest jest jest
5
powiem tak jak legia przegrywa to i real przegrywa tych dwoch zespołow nie cierpie brawo barca
0
szkoda ze leo nie strzela tak jak zlatan
1
0
sezon marzenie real przegral puchar barca wygrywa messi na rekord
0
jak on to robi prosze was o odp wszystko messiemu wchodzi przy słupku
0
źewłakow do domu
0
halilowić moźe być nawet lepszy od mesiego super zawodnik i jeszcze się rozwinie ten chłopak
0
jak kediry juź nie ma
0
mecz dobry nasi walczą brawo barca
2
halilowić drugi messi
0
jak by grał di maria to by szwaby przegrali
2
nie sciemniajcie z tym zmęczeniem to ja tez nie ide do pracy bo jestem też zmęczony