0

daj mu czas i pozniej cos wykombinuj nie idz w jego ślady

1

ajak nas rozjedzie

0

dzis najlepsz neymar

0

co chcesz od stegena młody nie za duźo meczy zagrał i po kontuzji trzeba dac mu szanse barca coś słabo gra ostatnie

0

naymar padake grał tyle kasy kosztował 109 mln

0

wkoncu iniesta najsłabszy

0

real się cieszy pewnie a my płacz

0

czuje remis barca cienka dziś

1

kto jest lepszy ronaldo czy messi leo żenada

0

gdzie byl ronaldo z atletico z ogórkami tylko strzelić potrafi

1

abu dabi nowa nazwa realu madrit

0

po co te wrzutki kiedy ten alves odejdzie

0

dzięki leo visca

0

messi stracił forme czekam na halilowicia

0

ronaldo pokazał miejsce mesiego

1

messi najsłabszy chyba ma kontuzje

0

przełączylem moją barce nerwy gramy cienko oglądam lewego

0

bravo polska jest jest jest

5

powiem tak jak legia przegrywa to i real przegrywa tych dwoch zespołow nie cierpie brawo barca

0

szkoda ze leo nie strzela tak jak zlatan

1

0

sezon marzenie real przegral puchar barca wygrywa messi na rekord

0

jak on to robi prosze was o odp wszystko messiemu wchodzi przy słupku

0

źewłakow do domu

0

halilowić moźe być nawet lepszy od mesiego super zawodnik i jeszcze się rozwinie ten chłopak

0

jak kediry juź nie ma

0

mecz dobry nasi walczą brawo barca

2

halilowić drugi messi

0

jak by grał di maria to by szwaby przegrali

2

nie sciemniajcie z tym zmęczeniem to ja tez nie ide do pracy bo jestem też zmęczony

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?