radogne
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Perfekcyjna Idelna Kosmiczna Barca ! Wielki Messi wielka cała drużyna !
Real na kolanach , Real bez jakichkolwiek szans! Dodatkowo Real z gwiazdeczkami, którre nie potrafią przegrywać !Ramos - ewidentna kara dla niego . tyle w temacie !
BARCA OLE!!!!:)
0
tylko BARCAAAA! przejadą się po Niemcach , liczę na 3 : 0 i male odrodzenie Ibry:)
0
no to nie bedzie pucharu krola w tym sezonie :(((
żal
0
druzyna marzen!
dreamteam!
wspanialy sezon!
zdobycie wszystkiego co mozna zdobyc!
fantastyczna pilka, zgrana ekipa , odpowiedni trener!
BARCA! to jest to!
0
wczoraj widzieliśmy zespół! prawdziwą BLAUGRANE! messi ibra na ławce ale zagrała cała drużyna ! widać było max.zaangażowanie i pełne skupienie - Pique prawie że rozwalił billboard'a po zdobyciu gola - były emocje!!!
0
http://www.youtube.com/user/enshideixemlapell#p/u/8/Ggp2sI6umO4
0
moim zdaniem z meczu na mecz Blaugrana się rozkręca !!! druga bramka Messi'ego - jaaami:)
0
Barca gra nakrecona na maxa!
wlasnei widzialem skrot - wprost przejechali się po Athletico.
to teraz czekam na piatek - kolejny puchar do kolekcji,hehe;)
no i Panowie zaczynamy nowy sezon:))))
0
:)!!!
0
Vamos Blaugrana!!!!!!!!Barca na tronie w potrojnej koronie ...sialalalalala:)))
0
zgadzam się z Hristo - "Barça na pewno wygra. Nie ma innej możliwości."!!!! Visca el Barca!:)
0
Prezesie Laporta- DZIEKUJEMY!
0
To o czym wszyscy Cules marzyli przed rozpoczęciem sezonu urzeczywistnia się!W koncuuu!Brawoooooooooooooooo!Mistrz jest jeden!pozostaje jeszcze jeden mecz,ten 27 maja w RZymie!wierze głeboko w sukces choć zdarzyć może się wszsytko. Bez wzgledu jednak na to co się stanie, już teraz można dokonać koronacji Blaugrany!to drużyna marzeń, to co Guardiola i jego team pokazali w tym sezonie dowodzi bezsprzecznie że królują i nie mają sobie równych!
0
Mecz który na pewno przejdzie do historii!!!Pełen emocji i walki do samego końca!Nie zgadzam się z tymi którzy twierdzą że to był najsłabszy mecz w edycji LM. Chelsea to po prostu trudniejszy rywal. Poza tym jak ma wyglądać gra przeciwko 11 kolesiom którzy stawiają mur na swojej połowie? Barca lubi się bawić piłką, lubi grę kombinacyjną ,wymiany piłki ,akcje za akcje. Ktoś powie 1 strzał 1 gol - farciarze! Jak dla mnie są kosmicznym teamem grającym fantastyczną piłkę do końcowego gwizdka ! W Rzymie widzę tylko jedno rozwiązanie - Visca el Barca:)
0
Najlepszy scenariusz : w pierwszych minutach Barca pakuje pilke do siatki, Chelsea zaczyna otwartą grę i zaczyna się wspaniałe widowisko - czyli totalna destrukcja!Mistrz jest jeden - Visca el Barca !!!
0
Wszystko rozstrzygnie się dzisiaj! Camp Nou po raz kolejny doda skrzydeł . Liczymy na powtórkę z Bayern'u!!! VAMOS!
0
Wspaniała gra!Bayern na kolanach!Pewnie idziemy po tytuł MISTRZA! Aveeee!