Osobiście nigdy nie słyszałem o tego typu kryteriach, także nie wchodzę w polemikę. A co do ręki Bruno to w 100% zgadzam się, że ewidentna czerwona za to zagranie plus karny dla Barcy.
Na gorąco po meczu: no tak obawiamy się przed meczem Sansone, po meczu płaczemy, że tracimy bramkę z jego nogi, może L. Enrique powinien częściej odwiedzać tę stronę???????????????????????????
Nie widzę sensu we wzmocnieniach ew. rozważyłbym powrót Marka Bartry. Iniesta mocno zardzewiał prezentuje niski poziom, niestety zamiast Denisa Suareza wychowanka La Masii ogrywany w pierwszym zespole ciągle jest Andre Gomes, który ewidentnie był nietrafionym zakupem imo. Na prawą Aleix idealny nie rozumiem czemu gra tam Sergi Roberto???(jego pozycja to pomoc i tylko pomoc). Czas Lucho dobiegł końca czas dać szansę komuś nowemu (myślę tu o R. Koemanie). Pozdrawiam fanów!
Komentarze
0
Następny przystanek Neymara - Chiny, bo będzie chciał wyjść z cienia Daniego Alvesa. Chcę jeszcze dodać, że Griezmann jest do wzięcia za 100 mln :)
0
niech Ci co nie oglądali żałują - prawda ;D
0
Osobiście nigdy nie słyszałem o tego typu kryteriach, także nie wchodzę w polemikę. A co do ręki Bruno to w 100% zgadzam się, że ewidentna czerwona za to zagranie plus karny dla Barcy.
0
Na gorąco po meczu: no tak obawiamy się przed meczem Sansone, po meczu płaczemy, że tracimy bramkę z jego nogi, może L. Enrique powinien częściej odwiedzać tę stronę???????????????????????????
0
Leo i Suarez zagrali dobrze, reszta poniżej przeciętnej, łącznie z trenerem Enriquezem moim zdaniem
1
Przepisy mówią jasno, powiększenie obwodu ciała ręką = kara drużynowa, po co kopać się z koniem?
0
niech Ci co nie oglądali żałują - prawda ;D
0
Następny przystanek Neymara - Chiny, bo będzie chciał wyjść z cienia Daniego Alvesa. Chcę jeszcze dodać, że Griezmann jest do wzięcia za 100 mln :)
0
szkoda przegranej, brawa dla Villareal, zasłużyli co najmniej na remis, grę Barcy oceniam na 3= ale patrzmy optymistycznie w przyszłość ;)
0
Nie widzę sensu we wzmocnieniach ew. rozważyłbym powrót Marka Bartry. Iniesta mocno zardzewiał prezentuje niski poziom, niestety zamiast Denisa Suareza wychowanka La Masii ogrywany w pierwszym zespole ciągle jest Andre Gomes, który ewidentnie był nietrafionym zakupem imo. Na prawą Aleix idealny nie rozumiem czemu gra tam Sergi Roberto???(jego pozycja to pomoc i tylko pomoc). Czas Lucho dobiegł końca czas dać szansę komuś nowemu (myślę tu o R. Koemanie). Pozdrawiam fanów!