Następny mecz:  Leganes  -  Barcelona     ·  Sobota, 23 listopada 13:00  ·  14. kolejka La Liga Eleven Sports 1   ·  Kolejne mecze   ·  Terminarz
Informacje ogólne

Miasto:

Rzeszów

Zainteresowania:

Piłka nożna, broń palna, historia II wojny światowej, muzyka

Ulubiony zawodnik:

Messi, Xavi, David Villa, Neymar, Suarez, Iniesta, Puyol, Żurawski

Ulubione zespoły:

FC Barcelona, Wisła Kraków, Bayern Monachium

Barcelonie kibicuję od:

2008

Kontakt
Statystyki

Data rejestracji

1 maja 2011

Dni w serwisie

3125

Liczba komentarzy

3364

Ocena komentarzy

+15122

Najlepiej oceniane komentarze
 • radeknyc1
  Polecają 294

  Iniesta: Kilka dni przed El Clasico, Ronaldinho zadzwonił do mnie po północy, powiedział: 'Andres, wiem że jest 3 nad ranem, ale muszę Ci coś powiedzieć, opuszczę Barcelonę w czerwcu, mój brat dogadał się z Realem Madryt, oferowali mi wielki kontrakt, więc nie mogłem się nie zgodzić. Jesteś młody, wiem że mnie rozumiesz. Ale proszę, nie mów o tym nikomu, nie mów o tym innym piłkarzom i w klubie, ufam Ci jak nikomu innemu, nie zawiedź mnie. Dobranoc Andres!' Ronaldinho nie pozwolił mi odpowiedzieć.

  Następnego dnia podczas treningu poczułem, że coś niezwykłego dzieje się wokół mnie. Każdy zachowywał się dziwnie i każdy podchodził i przytulał Ronaldinho jak nigdy dotąd.

  W końcu nadszedł dzień El Clasico, siedzieliśmy w szatni na Bernabeu. Ronnie zaczął przemową do nas wszystkich: 'Chłopcy, dziś gramy bardzo ważny mecz, oni są silni ale kilka dni temu zdałem sobie sprawę, że jesteśmy prawdziwą rodziną. Zadzwoniłem do każdego z was po północy i powiedziałem, że przechodzę do Realu w czerwcu i nikt z was nie wyjawił tego sekretu. Po tym, zdałem sobie sprawę, że jesteśmy gotowi na wielkie poświęcenia wobec siebie. Zostaję w Barcelonie na wiele lat. A teraz, chodźmy na boisko i pokażmy im jak się gra w piłkę!'."

  Właśnie tego dnia Ronaldinho zagrał wielki mecz przeciwko Realowi, strzelając 2 gole i wtedy też dostał owacje na Bernabeu.

Ostatnie wystawione oceny

9. kolejka La Liga Sobota, 22 października 16:15 Transmisja: Eleven

Gorące tematy