O sobie

  • Zainteresowania Piłka nożna, broń palna, historia II wojny światowej, muzyka
  • Ulubiony zawodnik Messi, Xavi, David Villa, Neymar, Suarez, Iniesta, Puyol, Żurawski
  • Ulubione zespoły FC Barcelona, Wisła Kraków, Bayern Monachium
  • Barcelonie kibicuję od 2008

Statystyki

  • Dni w serwisie 3362
  • Liczba komentarzy 3306
  • Polecenia 15164

Komentarze

5

Barcelona rozpoczyna sezon najgorzej od tego z lat 2008/2009. Pamiętając doskonale co stało się wtedy, rodzi się pytanie - jak zakończy się obecny?

3

Będzie miał z kim Dembele siedzieć na ławce znając Erniego :v

97

"Ej! Zabrałeś mi ulubioną zabawkę! Idę do Pani!"

0

Komentarz oczywiście z przymrużeniem oka ;)

42

Najlepsze: Dembele wszedł pod koniec meczu
Najgorsze: Wszedł :v

Zobacz wszystkie

294

Iniesta: Kilka dni przed El Clasico, Ronaldinho zadzwonił do mnie po północy, powiedział: 'Andres, wiem że jest 3 nad ranem, ale muszę Ci coś powiedzieć, opuszczę Barcelonę w czerwcu, mój brat dogadał się z Realem Madryt, oferowali mi wielki kontrakt, więc nie mogłem się nie zgodzić. Jesteś młody, wiem że mnie rozumiesz. Ale proszę, nie mów o tym nikomu, nie mów o tym innym piłkarzom i w klubie, ufam Ci jak nikomu innemu, nie zawiedź mnie. Dobranoc Andres!' Ronaldinho nie pozwolił mi odpowiedzieć.

Następnego dnia podczas treningu poczułem, że coś niezwykłego dzieje się wokół mnie. Każdy zachowywał się dziwnie i każdy podchodził i przytulał Ronaldinho jak nigdy dotąd.

W końcu nadszedł dzień El Clasico, siedzieliśmy w szatni na Bernabeu. Ronnie zaczął przemową do nas wszystkich: 'Chłopcy, dziś gramy bardzo ważny mecz, oni są silni ale kilka dni temu zdałem sobie sprawę, że jesteśmy prawdziwą rodziną. Zadzwoniłem do każdego z was po północy i powiedziałem, że przechodzę do Realu w czerwcu i nikt z was nie wyjawił tego sekretu. Po tym, zdałem sobie sprawę, że jesteśmy gotowi na wielkie poświęcenia wobec siebie. Zostaję w Barcelonie na wiele lat. A teraz, chodźmy na boisko i pokażmy im jak się gra w piłkę!'."

Właśnie tego dnia Ronaldinho zagrał wielki mecz przeciwko Realowi, strzelając 2 gole i wtedy też dostał owacje na Bernabeu.

201

Ronaldo w płetwach może...

199

Tak słabego Realu nie widziałem od soboty

143

Dani Alves poprosił w PSG o numer 61. Klub nie poznał się na żarcie, chciał anulować umowę.
[WinamaxSport]

126

Najgorsze: mecz trwał tylko 90 min.