O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 18
  • Polecenia 0

Komentarze

0

Panowie, pomożecie?

Mam problem z kupnem biletu na Camp Nou. Będę turystycznie w Barcelonie 29.08 w dniu meczu z Villareal. Chciałem kupić bilet przez oficjalną stronę Barcy. Wybrałem miejsce, rodzaj biletu, wbiłem swoje dane, nr karty debetowej i wszystko szło dobrze. Problem pojawił się jednak właśnie po wpisaniu danych karty i kliknięciu 'confirm purchase'. Wyskoczył błąd i komunikat 'Action not permitted. Payment in process. Please wait' No i czekam tak już dwa dni. Ten wyskakujący komunikat nie pozwala przejść dalej do potwierdzenia rezerwacji biletu.

Czy ktoś z was może kupował kiedyś wejściówkę na Barcę przez internet? Może ktoś potrafiłby pomóc?

0

Będę na meczu z Villarealem! Idealny terminarz - mecz u siebie podczas mojego pobytu w Barcelonie. Tylko musicie pomóc z biletami. Kupić je przez oficjalną stronę? Czy dopiero przed meczem na miejscu? Jakieś wskazówki?

0

Czy ktoś wie kiedy pojawi się terminarz na nowy sezon? Będę w Barcelonie w ostatni weekend sierpnia i straaasznie chciałbym się załapać na mecz.

0

Nie ma Snajdera bo to konkurs INDYWIDUALNY, na najlepszego piłkarza świata. Dlatego też chyba powinien wygrać Messi, choć cała ta trójka zasługuje na takie wyróżnienie.

0

Piękna sprawa :) Realiści mówili że Barca bez Messiego i jego goli nie istnieje??

Zobacz wszystkie

0

Będę na meczu z Villarealem! Idealny terminarz - mecz u siebie podczas mojego pobytu w Barcelonie. Tylko musicie pomóc z biletami. Kupić je przez oficjalną stronę? Czy dopiero przed meczem na miejscu? Jakieś wskazówki?

0

lemek, masz absolutną rację

0

Messi to bez wątpienia najlepszy piłkarz świata, ale uświadomcie mnie o co chodzi z tym Mullerem?? Tylko dlatego, że jest młody i strzelił kilka goli z dobitki na MŚ ??

0

lucasm ja też cie kocham i wszystkich innych kibiców Barcy też. Dzisiaj kocham nawet kibiców Realu. Zwariuje ze szczęścia.

0

Jest tridente dla trzech, jest quatro fantastico dla czterech, a kto orientuje się jak będzie z piątką wspaniałych? Jak to nazwać? Chodzi o piątkę Xavi, Iniesta, Messi, Henry, Eto'o. Jeśli oni grają, będzie dobrze. Będzie fantastycznie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?