Naprawdę imponujące. Szacunek za autorskie podejście do tematu i zebranie statystyk. Rzadko się zdarza w dzisiejszych czasach, że ktoś sam sięga do źródeł i przygotowuje tego typu rzeczy. Czapki z głów! Pozdrawiam
Bedzie supee ciekawy mecz. Nie mogę się doczekać. Co do skladów: bardzo dobry wybór! W obronie ogromne znaczenie będzie miało doświadczenie, którego Bartra jesCze nie posiada. Wystarczy spojrzeć na poprzedni mecz ACM z Ajaxem i zachowanie Balotellego w ostatniej minucie... do boju! VeB!
"Mieliśmy wygrać, ale tak się nie stało" jak ryjek. Same tautologie i oczywiste stwierdzenia faktów następny będzie walił. "moglismy awansować albo nie", "mecze się albo wygrywa albo nie". pfff. Chyba, że ciężko jest przetłumaczyć w inny sposób. Takie wypowiedzi nic nie wnoszą.
Naprawdę imponujące. Szacunek za autorskie podejście do tematu i zebranie statystyk. Rzadko się zdarza w dzisiejszych czasach, że ktoś sam sięga do źródeł i przygotowuje tego typu rzeczy. Czapki z głów! Pozdrawiam
Bedzie supee ciekawy mecz. Nie mogę się doczekać. Co do skladów: bardzo dobry wybór! W obronie ogromne znaczenie będzie miało doświadczenie, którego Bartra jesCze nie posiada. Wystarczy spojrzeć na poprzedni mecz ACM z Ajaxem i zachowanie Balotellego w ostatniej minucie... do boju! VeB!
"Mieliśmy wygrać, ale tak się nie stało" jak ryjek. Same tautologie i oczywiste stwierdzenia faktów następny będzie walił. "moglismy awansować albo nie", "mecze się albo wygrywa albo nie". pfff. Chyba, że ciężko jest przetłumaczyć w inny sposób. Takie wypowiedzi nic nie wnoszą.
Komentarze
2
Naprawdę imponujące. Szacunek za autorskie podejście do tematu i zebranie statystyk. Rzadko się zdarza w dzisiejszych czasach, że ktoś sam sięga do źródeł i przygotowuje tego typu rzeczy. Czapki z głów! Pozdrawiam
0
Sroda jest za 5 dni....
0
C+, czyli normalnym :)
0
Bedzie supee ciekawy mecz. Nie mogę się doczekać. Co do skladów: bardzo dobry wybór! W obronie ogromne znaczenie będzie miało doświadczenie, którego Bartra jesCze nie posiada. Wystarczy spojrzeć na poprzedni mecz ACM z Ajaxem i zachowanie Balotellego w ostatniej minucie... do boju! VeB!
0
"Mieliśmy wygrać, ale tak się nie stało" jak ryjek. Same tautologie i oczywiste stwierdzenia faktów następny będzie walił. "moglismy awansować albo nie", "mecze się albo wygrywa albo nie". pfff. Chyba, że ciężko jest przetłumaczyć w inny sposób. Takie wypowiedzi nic nie wnoszą.
2
Naprawdę imponujące. Szacunek za autorskie podejście do tematu i zebranie statystyk. Rzadko się zdarza w dzisiejszych czasach, że ktoś sam sięga do źródeł i przygotowuje tego typu rzeczy. Czapki z głów! Pozdrawiam
0
Sroda jest za 5 dni....
0
Bedzie supee ciekawy mecz. Nie mogę się doczekać. Co do skladów: bardzo dobry wybór! W obronie ogromne znaczenie będzie miało doświadczenie, którego Bartra jesCze nie posiada. Wystarczy spojrzeć na poprzedni mecz ACM z Ajaxem i zachowanie Balotellego w ostatniej minucie... do boju! VeB!
0
C+, czyli normalnym :)
0
"Mieliśmy wygrać, ale tak się nie stało" jak ryjek. Same tautologie i oczywiste stwierdzenia faktów następny będzie walił. "moglismy awansować albo nie", "mecze się albo wygrywa albo nie". pfff. Chyba, że ciężko jest przetłumaczyć w inny sposób. Takie wypowiedzi nic nie wnoszą.