0

KONIEEC!!! :D

0

Koncz stary, koncz...

0

@ Bartek

limity na justinie.. Musisz odświeżać co 1,5 minuty.. ;/

0

http://www.freespor.net/ Przy necie 512 kb trochę mi tnie ale da się oglądać.

0

Hahaha :D Nie spodziewałem się aż takich bajek.. No ale dobrze jest jak ktoś umie rzucić dobry żart :D

0

Masakra. Tekst niesamowity, pod koniec aż mnie ścisnęło w gardle. Szkoda że tak późno go przeczytałem, ale nie zmienia to faktu że jestem zachwycony.

0

Już działa

0

Kurcze.. Niby ciśniemy ale coś nam nie wychodzi. Młodzi dużo biegają, starają się jak mogą żeby odzyskać piłkę. Ale pod bramką to nam nie idzie, obrońcy blokują wszystko..

0

Świetny tekst, brawo Challenger

0

bolomanolo

Po co ma zmieniać, skoro widać że ten ma dobry towar ;]

0

~ FCB-kat

Skojarz jeszcze ze umie wypracować sobie sytuacje strzelecką w chwili gdy nikt się tego nie spodziewa i potrafi bardzo mocno i precyzyjnie strzelić. Ja tez go nie lubię ale jednak jakiś szacunek się należy...

0

Kurrrde potrafią trzymać biednego człowieka w napięciu... W realu to było z miejsca, jednego dnia Kaka, drugiego CR i mieli euforie bez zbędnego stresu, a ja to przez to przedłużanie negocjacji zaraz zostane bez paznokci... Ale mam nadzieje ze stres będzie wynagrodzony:)

0

tu jest ceremonia: http://w61.wrzuta.pl/film/6dLm08jwzCz

Puyol z pucharem i hymn w tle... Aż się łezka w oku kręci... To jest piękne:)

0

Po prostu magia:) Jesteśmy najlepsi... :)

0

Hanc Twoje teksty są niesamowite... :)

0

To jest magia... :)

0

Cygan czepiasz się:) Za dużo piwa i mi się pomyliło:)

0

Brawo dla Barcy, brawo dla Chelsea, mimo że raczej za Liverpoolem byłem. Teraz trzeba drugi półfinał obejrzeć bo chyba było na co popatrzeć:)

0

Kolejna czerwona... To trochę nie w naszym stylu...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?