qb1922
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
1 obserwujący
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ban!
0
cholera bilet na samolot zabukowany na likend wiec niech mi tu nie wyskakuja z zadnymi poniedzialkami.cholera.
0
Gabri i Babangida haha
pamietamy pamietamy.
0
primadonnom mowimy stanowcze NIE!
0
do bolo.
juz zapomniales kto strzelil bramke realowi i kto wie moze ta bramka dala nam mistrza w zeszlym sezonie,plus 20 bramek tez zrobilo swoje.
wiec troche szacunku.
0
CATALONIA IS NOT SPAIN !!!!
0
w zeszlym roku 200 euro ale mecz warty kazdego eurocenta.
lalo caly mecz ale fiesta po pierwszym golu wynagrodzila wszystko.
0
etoo 1 gol ,zmarnowana setka i niezejscie ze spalonego.
gratulacja dla lazio ,mourinho niech poplacze.
0
inter gniecie ,a lazio strzela superfuksiarskiego gola hahaha
0
fart23
chyba chciales powiedziec katalonska ,a nie hiszpanska.
0
moze akurat barcelona to jego ulubiony klub, dlatego caluje.
0
mecz o 3cie miejsce? a po co?
czego to juz w fifa nie wymysla, zreszta caly ten turniej to jakis wymysl dziwaczny. ale coz zrobic gdy centrala nakazuje.
0
wczesniejsze wakacje dla chlopakow.
catalonia is not spain!
0
betis spadl hahahahahha. bardzo dobrze
0
pesetero
0
najsilniejsza byla pare lat temu.
ale teraz wyraznie przegrywa z premiership.
0
o ile mniej kolorowo ogladaloby sie mecz bez jego komentarzy.
oby zdrowie mu dopisywalo by mogl komentowac jeszcze pare ladnych lat
0
z szachtarem chyba bylo do tylu.2-3
0
moze korupcja a moze liga jest slaba, a moze poprostu real jest slaby,bo graja jak male dzieci na podworku.
niewazne jak byleby odpadli.
0
ale chyba grali na wyjezdzie ,a nie na Camp Nou.
0
na atletico zawsze ciezko.reszta meczy powinna byc wygrana bez problemu jesli wyciagneli wnioski z ostatniego meczu z espaniolem.
0
niema co przezywac.na betisie zawsze sie ciezko gralo.remis to dobry rezultat.
0
to tyle odnosnie odpoczynku we srode.
0
pamietam to 5-1 jak to by bylo wczoraj.swietna kartoniada , blad naszego bramkarza i niestrzelony karny.to byly emocje.
0
lasssdra chyba pomyliles fora.
0
czy to zdjecie jest z meczu z espaniolem?
0
gdzie w tym roku jest rozgrywany final?
0
hleb sie rozkreci, to dobry pilkarz.
0
oby mial racje.czym szybciej tym lepiej.
0
nietrzeba umiec po katalonsku zeby miec niezly polew.
http://www.tv3.cat/videos/913439/Crackovia---15122008