no niee bardzo google ba ogladałem mecz z leeds w tv na polsacie a tak dla potwierdzenia tego to rivaldo tuz przed strzeleniem bramki zszedł z boiska na pare sekundd bo został sfaulowany ni i dostał tez zółty kartonik za złosliwy faul ze sedzia nie podyktował na nim wczesniej przewinienia bo został pociagniety uwaga :D za nos:P
pamietam te lata pierwszy mecz gralismy na cn z leeds i wygralismy gol w 10 min rivaldo chyba w 22 min nastepny de boera z wolnego i w koncuwce meczu 2 trafienia kluiverta, nastepny mecz to porazka z milanem 2:0 i nastepna porazka chyba z anderlechtem ale juz nie pamietam czy z ta druzyna 3:0 zas potem remis z milanem na san siro 3:3 i 3 bramki rivaldo
Komentarze
0
jeszce dopłata i to 20 mln SMIECH NA SALI
0
no niee bardzo google ba ogladałem mecz z leeds w tv na polsacie a tak dla potwierdzenia tego to rivaldo tuz przed strzeleniem bramki zszedł z boiska na pare sekundd bo został sfaulowany ni i dostał tez zółty kartonik za złosliwy faul ze sedzia nie podyktował na nim wczesniej przewinienia bo został pociagniety uwaga :D za nos:P
0
pamietam te lata pierwszy mecz gralismy na cn z leeds i wygralismy gol w 10 min rivaldo chyba w 22 min nastepny de boera z wolnego i w koncuwce meczu 2 trafienia kluiverta, nastepny mecz to porazka z milanem 2:0 i nastepna porazka chyba z anderlechtem ale juz nie pamietam czy z ta druzyna 3:0 zas potem remis z milanem na san siro 3:3 i 3 bramki rivaldo
0
stifler111 dokładnie ! tak było z henrym ze go sprzedac a teraz to co, no co? a teraz to jest jeden z najlepszych grajków.
0
50 bramek to tylko rivaldo jest w stanie tzn. byłby w stanie jak by miał tyle latek co eto'o
0
a ciekawe czy eto'o zostanie bo w wyniku odejscia samuela moze byc tak ze na srodku bedzie grał henry... kto wie...
0
zasłona dymna ??? :D
0
i tak przegraja
0
a kto by nie zył:PP
0
lahm tak