Widziałam artykuł ;) Ale akcje ,,minusujmy Barcę" są śmieszne i zostaje tylko pogratulować takich kibiców . Szanse na przyjazd kogoś z dwójki Barca i Real są prawie równe zeru, Barca zagrała już w Gdańsku, teraz Real zagra w Warszawie, więc zespoły nie miałyby większego zysku w rozegraniu kolejnego meczu w Polsce. Te spotkania są zawsze robione pod publikę, ażeby zdobyć jeszcze więcej fanów w danym kraju,
Z Granadą na Camp Nou to spokojnie powinno być , licze na występ od pierwszej minuty Muniesy i Tello, może Pedro się przełamie ;) Z Mallorcą nigdy nie jest łatwo, ale ufam w rotacje Pepa i w to , że już do końca sezonu nie zaliczymy wpadek z dość łatwymi rywalami . No i wszyscy trzymamy kciuki za Villarreal !
Widziałam artykuł ;) Ale akcje ,,minusujmy Barcę" są śmieszne i zostaje tylko pogratulować takich kibiców . Szanse na przyjazd kogoś z dwójki Barca i Real są prawie równe zeru, Barca zagrała już w Gdańsku, teraz Real zagra w Warszawie, więc zespoły nie miałyby większego zysku w rozegraniu kolejnego meczu w Polsce. Te spotkania są zawsze robione pod publikę, ażeby zdobyć jeszcze więcej fanów w danym kraju,
Komentarze
1
Mamy jeszcze Mathieu, który z powodzeniem może zagrać na lewej, a w środku na Elche mamy Bartrę, Masche i właśnie Mathieu.
0
https://x.com/BarcaStat/status/498421865581658113/photo/1 Tutaj jest mowa o tych 17mln, ale nie pamiętam gdzie znalazłam info o dopłacie ze strony Francuza, więc wybacz :)
0
Transfer kosztował Barcelonę ponoć 17 mln, 3 mln dołożył z własnej kieszeni Rudy :)
0
Widziałam artykuł ;) Ale akcje ,,minusujmy Barcę" są śmieszne i zostaje tylko pogratulować takich kibiców . Szanse na przyjazd kogoś z dwójki Barca i Real są prawie równe zeru, Barca zagrała już w Gdańsku, teraz Real zagra w Warszawie, więc zespoły nie miałyby większego zysku w rozegraniu kolejnego meczu w Polsce. Te spotkania są zawsze robione pod publikę, ażeby zdobyć jeszcze więcej fanów w danym kraju,
1
Nie wiedziałam, że mamy w Polsce aż tylu hejterów Barcy :) Decima najwidoczniej nie pomogła na ból pewnej części ciała : http://www.gazetawroclawska.pl/plebiscyt/827,ktora-drclawiu,id,t.html?cookie=1
1
Mamy jeszcze Mathieu, który z powodzeniem może zagrać na lewej, a w środku na Elche mamy Bartrę, Masche i właśnie Mathieu.
1
Nie wiedziałam, że mamy w Polsce aż tylu hejterów Barcy :) Decima najwidoczniej nie pomogła na ból pewnej części ciała : http://www.gazetawroclawska.pl/plebiscyt/827,ktora-drclawiu,id,t.html?cookie=1
0
I o to w piłce chodzi ;) Piękny gest !
0
Z Granadą na Camp Nou to spokojnie powinno być , licze na występ od pierwszej minuty Muniesy i Tello, może Pedro się przełamie ;) Z Mallorcą nigdy nie jest łatwo, ale ufam w rotacje Pepa i w to , że już do końca sezonu nie zaliczymy wpadek z dość łatwymi rywalami . No i wszyscy trzymamy kciuki za Villarreal !
0
Widziałam artykuł ;) Ale akcje ,,minusujmy Barcę" są śmieszne i zostaje tylko pogratulować takich kibiców . Szanse na przyjazd kogoś z dwójki Barca i Real są prawie równe zeru, Barca zagrała już w Gdańsku, teraz Real zagra w Warszawie, więc zespoły nie miałyby większego zysku w rozegraniu kolejnego meczu w Polsce. Te spotkania są zawsze robione pod publikę, ażeby zdobyć jeszcze więcej fanów w danym kraju,