O sobie

  • Zainteresowania piłka nożna , polityka
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły FC Barcelona , Everton
  • Barcelonie kibicuję od 2002

Statystyki

  • Dni w serwisie 5217
  • Liczba komentarzy 10
  • Polecenia 2

Komentarze

1

Mamy jeszcze Mathieu, który z powodzeniem może zagrać na lewej, a w środku na Elche mamy Bartrę, Masche i właśnie Mathieu.

0

https://x.com/BarcaStat/status/498421865581658113/photo/1 Tutaj jest mowa o tych 17mln, ale nie pamiętam gdzie znalazłam info o dopłacie ze strony Francuza, więc wybacz :)

0

Transfer kosztował Barcelonę ponoć 17 mln, 3 mln dołożył z własnej kieszeni Rudy :)

0

Widziałam artykuł ;) Ale akcje ,,minusujmy Barcę" są śmieszne i zostaje tylko pogratulować takich kibiców . Szanse na przyjazd kogoś z dwójki Barca i Real są prawie równe zeru, Barca zagrała już w Gdańsku, teraz Real zagra w Warszawie, więc zespoły nie miałyby większego zysku w rozegraniu kolejnego meczu w Polsce. Te spotkania są zawsze robione pod publikę, ażeby zdobyć jeszcze więcej fanów w danym kraju,

1

Nie wiedziałam, że mamy w Polsce aż tylu hejterów Barcy :) Decima najwidoczniej nie pomogła na ból pewnej części ciała : http://www.gazetawroclawska.pl/plebiscyt/827,ktora-drclawiu,id,t.html?cookie=1

Zobacz wszystkie

1

Mamy jeszcze Mathieu, który z powodzeniem może zagrać na lewej, a w środku na Elche mamy Bartrę, Masche i właśnie Mathieu.

1

Nie wiedziałam, że mamy w Polsce aż tylu hejterów Barcy :) Decima najwidoczniej nie pomogła na ból pewnej części ciała : http://www.gazetawroclawska.pl/plebiscyt/827,ktora-drclawiu,id,t.html?cookie=1

0

I o to w piłce chodzi ;) Piękny gest !

0

Z Granadą na Camp Nou to spokojnie powinno być , licze na występ od pierwszej minuty Muniesy i Tello, może Pedro się przełamie ;) Z Mallorcą nigdy nie jest łatwo, ale ufam w rotacje Pepa i w to , że już do końca sezonu nie zaliczymy wpadek z dość łatwymi rywalami . No i wszyscy trzymamy kciuki za Villarreal !

0

Widziałam artykuł ;) Ale akcje ,,minusujmy Barcę" są śmieszne i zostaje tylko pogratulować takich kibiców . Szanse na przyjazd kogoś z dwójki Barca i Real są prawie równe zeru, Barca zagrała już w Gdańsku, teraz Real zagra w Warszawie, więc zespoły nie miałyby większego zysku w rozegraniu kolejnego meczu w Polsce. Te spotkania są zawsze robione pod publikę, ażeby zdobyć jeszcze więcej fanów w danym kraju,

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?