putek
Dołączył/a: styczeń 2014
0 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wina pereza i franco! Wszystkich wina! Oficjalnie podane że kosztował 94,8, a ten dalej, że 57..co za koleś..
0
Poza osmieszania barcy w finale PK oraz ważnego gola w finale LM to faktycznie chuja zrobił ;*
0
I bartrze korepetycje z biegania :*
2
co za bzdury.. każdy piłkarz co dochodzi co RM chciał grać w barcelonie. Tygodniówkę ma 40 tyś euro
0
Najlepszy pomocnik ligi brazylijskiej z tego co mi wiadomo.. Czyli w miare dobry jak na bbva
0
wszędzie dobrze, tylko nie w realu..prawda taka ze mają najlepszą szkołke na swiecie ( według badań w najwyższych ligach europejskich najwięcej gra wychowanków ich szkółki).. Zawiść solidną widzę ;) Moim zdaniem swietny ruch
0
Nie gra padaki. Od strzelania jest cr i bale. On od gry kombinacyjnej.. Taki podział
1
Rok temu byli ;) a bartra biegł i biegł
2
Ribery który indywidualnie nawet nie sie zbliżył do poziomu dwóch królów :) smiechlem jak czytałem :)
2
*Jak ogladam czasamiecz mecze PL to zastanawiam sie czy tam w ogóle.jest jakaś taktyka..
1
Arab89 w hiszpańskiej jest to możliwe bo Real i barca potrafią trzymać kozacki poziom. W angli jest to nieosiagale nie z powodu silnego środka tabeli tylko z powodu paziowatości topu. Jak.oglad
1
Twój komentarz tylko potwierdza moc PR :) kwestio ma rację
2
Żal mi cie człowieku.. Po prostu mi ciebie żal...
25
Zapewne rozplakal by sie gdyby zobaczył braki w twej inteligencji
0
Najlepsze ofensywne trio to ma RM. Barca to 2 lub 3.... xDD
0
xDDDD co za bzdury
0
Robili sobie jaja na hiszpańskie prima aprilis xD
0
podpisał z realem młody xD
0
to tylko taka zagrywka by uzyskać podwyżkę.. wiecie, on potrzebuje motywacji
0
Z danim była inna sytuacja. Nie mieli noża na gardle to raz. Carvajal niesamowicie wystrzelił ofensywnie a ta strona od lat tam kulała. Tutaj problemem jest źle zrobiona umowa..
0
Teoretycznie wydaje sie być to możliwe. Zakaz dotyczy transferu do 1 ekipy. Nie wiem, czy la masia tez nie może sprowadzać zawodników, ale jesli może, to można dopisać zawodnika do barcy b i potem "ogrywac" go w 1 zespole. Nie wiem jak to bedzie na serio wygladało, bo to tylko luźny pomysł
0
Jest to wielce prawdopodobne..nauka hiszpana..chęć gry w LM i ewentualnych sukcesów. Niechęć borussi do wzmacniania bawarczyków.. W barcy go nie będzie bo jak pewnie wiesz ban podtrzymany
0
Halilović.. kupa. Miał być chorwackim messim a tu kupson.
0
Kacper, to info to sciema.. Z fake konta to było napisane
0
Strucel! Twoje fantazję poleciały na TT. Gratuluje :)
0
Prawie zawsze..Z Realem drugą połowe zagrali tragicznie
1
Za hummelsa Ramos
1
Miałeś racje kurde :)
0
trochę optymizmu stary!
1
1 strzał celny..i to.bieda niemiłosierna