Użytkownik zbanowany
30 sierpnia 2013, 18:08
0
i jak się przegra przeciwko rywalom grającym na takim samym boisku, to najlepiej się skarżyć na murawę i sędziego
30 sierpnia 2013, 17:18
http://goo.gl/zkUVss nowy nabytek barcelony pokazuje pełnię swojego talentu
30 sierpnia 2013, 16:52
30 sierpnia 2013, 16:21
odezwał się przeciętny kibic barcelony z gimnazjum, nieznający słownika ortograficznego
30 sierpnia 2013, 16:20
30 sierpnia 2013, 15:37
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
i jak się przegra przeciwko rywalom grającym na takim samym boisku, to najlepiej się skarżyć na murawę i sędziego
0
http://goo.gl/zkUVss
nowy nabytek barcelony pokazuje pełnię swojego talentu
0
0
odezwał się przeciętny kibic barcelony z gimnazjum, nieznający słownika ortograficznego
0
0
0
http://goo.gl/zkUVss
nowy nabytek barcelony pokazuje pełnię swojego talentu
0
i jak się przegra przeciwko rywalom grającym na takim samym boisku, to najlepiej się skarżyć na murawę i sędziego
0
0