Użytkownik zbanowany
26 września 2011, 23:14
0
puta farsa
26 września 2011, 23:05
Bingo malutkiego to masz w gaciach hahaha taki maly jak wasz krasnalm buahaha
26 września 2011, 23:01
Krystian mozesz napier... sobie kloca w gacie
26 września 2011, 22:56
krystian zjedz koze z nosa i spac bo szkola jutro
26 września 2011, 22:52
ilona ssij.....
26 września 2011, 22:41
bedziecie miec lidera do listopada max bo przyjedzie real i skopie wam sraki ,takze nie podniecac sie juz tak .....
26 września 2011, 22:45
tak tak krasnal taki dobry jest cudowny najlepszy a gdzie jest w repre argentyny no gdzie? a no wlasnie w dupie pajace hahaha
26 września 2011, 22:48
jeden grzyb gdzie beda granderbi i ta kw dupe dostaniecie nawet lalus krasnalek mop pujol szakira pike i caly wasz teatrzyk nie pomorze bo REAL JEST NAJLEPSZY PAMIETAJCIE LESZCZE
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
puta farsa
0
Bingo malutkiego to masz w gaciach hahaha taki maly jak wasz krasnalm buahaha
0
Krystian mozesz napier... sobie kloca w gacie
0
krystian zjedz koze z nosa i spac bo szkola jutro
0
ilona ssij.....
0
bedziecie miec lidera do listopada max bo przyjedzie real i skopie wam sraki ,takze nie podniecac sie juz tak .....
0
tak tak krasnal taki dobry jest cudowny najlepszy a gdzie jest w repre argentyny no gdzie? a no wlasnie w dupie pajace hahaha
0
jeden grzyb gdzie beda granderbi i ta kw dupe dostaniecie nawet lalus krasnalek mop pujol szakira pike i caly wasz teatrzyk nie pomorze bo REAL JEST NAJLEPSZY PAMIETAJCIE LESZCZE
0
ilona ssij.....
0
krystian zjedz koze z nosa i spac bo szkola jutro