6 listopada 2010, 08:25
0
Ja tradycyjnie z Konga Belgijskiego... U nas pisac Sneijder, nie jak u was pisac Shnejder panie. Nas nauczyc czytac i pisac i ja byc dumny.
1 września 2010, 15:13
Piotrek RMCF Czytaj ze zrozumieniem
23 lipca 2010, 16:56
super lewy, że w minutę przeczytałeś newsa.
15 lipca 2010, 20:31
misiek112, od kiedy jestes prezesem Realu Madryt, ze piszesz ''moj klub''?
12 lipca 2010, 11:47
Ponieważ grał krócej niż Sneijder.
24 lipca 2009, 22:47
ojej już płacz. to tylko towarzyski mecz, tutaj nie gra się o wynik tylko chodzi o ogranie
28 października 2008, 18:30
wątpię, żeby Alves zagrał...
12 czerwca 2010, 15:28
Generał Xavi, kogo obchodzą twoje typy?
29 listopada 2008, 23:58
Getafe - Real - 3 : 1, pewny wynik. Dziś był konkretny meczyk, dużo walki, pełna koncentracja. Oby więcej takich meczów, szkoda, że o tak późnej porze :)
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
Ja tradycyjnie z Konga Belgijskiego...
U nas pisac Sneijder, nie jak u was pisac Shnejder panie. Nas nauczyc czytac i pisac i ja byc dumny.
0
Piotrek RMCF
Czytaj ze zrozumieniem
0
super lewy, że w minutę przeczytałeś newsa.
0
misiek112, od kiedy jestes prezesem Realu Madryt, ze piszesz ''moj klub''?
0
Ponieważ grał krócej niż Sneijder.
0
ojej już płacz. to tylko towarzyski mecz, tutaj nie gra się o wynik tylko chodzi o ogranie
0
wątpię, żeby Alves zagrał...
0
Piotrek RMCF
Czytaj ze zrozumieniem
0
Generał Xavi, kogo obchodzą twoje typy?
0
Getafe - Real - 3 : 1, pewny wynik. Dziś był konkretny meczyk, dużo walki, pełna koncentracja. Oby więcej takich meczów, szkoda, że o tak późnej porze :)