O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 3435
  • Liczba komentarzy 106
  • Polecenia 113

Komentarze

2

wypadek to bylo sprowadzenie Cie do paryza buhahahah

0

a realowi jak zawsze sedziowie pomagaja to juz jest zenujace druzyna wrzutek i ramosa powinni miec 10 pktow mniej

3

szkoda ze jego siostra nie urodzila sie w lipcu :/

0

w bramce betisu gra gracz realu wiec bedzie gladkie 3-0

2

gomes musi grac wkazdym meczu to jest buk futbolu !!

Zobacz wszystkie

12

powtorka gwaltu w dzien kobiet ?

10

przykre to ze bez neymara nic nie gramy arda albo denis nie umieja nawet jednego zawodnika przedryblowac zenada

10

z gowna bata nie ukrecisz

9

jak my moglismy przegrac z tymi pionkami u siebie to ja nie wiem,a szkoda bardzo bo w ostatecznym rozrachunku moze braknac tych 3 pktow

8

Masche powinien zagrac na defie skoro nie gra Busi a nie Rakietic

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?