0

0

No właśnie też tak na tym myślałem zobaczymy za niecałe 12 min

0

Raczej Czarnych

0

Liczę na dużo goli w tym meczu. Ale wolę nie zapeszać!

0

Stanowczo NIE!

0

nareszcie powraca Liga BBVA będzie przynajmniej co oglądać dzisiaj realik licze na granade a jutro derby

0

c+sport Real Madryt-Fc Barcelona 1-3

0

zycze barcelonie zwysciestw w wszystkich pucharach jakie sa mozliwe

0

cesc w ataku Lol xd zobaczymy

0

LOl wlasnie sie dowiedzialem ze mecz real barca byl na tvp1 a ja ogladalem mecz w necie który sie zacianl zal GOOOOOL fabregas

0

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL

0

goool, xavi

0

Messi

0

gooolll

0

ja wylosowałem barcelonie Zenit

0

buhahaa nie wieze wciaz wczoraj nie moglem ogladac drugiej polowy bo mi net nie dzialal nie moge uwiezyc ze wygralisjmy jestem szczesliwy

0

Ja sobie zrobilem wlasne losowanie i wylosowałem barcelonie Zenit

0

snilo mi sie dzisiaj ze byly gran derbi i barca wygrała 6-2 z realem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?