25 lutego 2012, 22:33
0
GDZIE JEST HD?!?!?!!??
16 lutego 2012, 17:25
to pokazuje jak ułomną jedenastkę wystawia w lidze Pep, skoro przeciwko ligowym średniakom na ich boiskach wbił w tym sezonie bodaj jedną bramkę, a w LM już ma ich siedem
16 lutego 2012, 17:21
ciekawe gdzie Lucio i Maicon z Interu
15 lutego 2012, 14:17
a gdzie Pastore???
19 stycznia 2012, 13:23
kuźwa! czemu na Messim na 2:0 jest bramka Castro?! Czy to tak trudno sprawdzić linki przed wrzuceniem?!?!?!?!
7 kwietnia 2010, 01:27
a mi się najbardziej podoba, że na realmadrid.pl w ocenach za mecz, moderatorzy oceniają również...SĘDZIEGO!!! ;P
27 grudnia 2010, 16:30
Czy na tej koszulce JUŻ nie ma loga z KMŚ czy JESZCZE go tam nie ma?
16 listopada 2010, 01:19
I jak tu go nie kochać... ;)
4 sierpnia 2011, 00:21
on jest precież MŁODSZYM bratem ! ! !
21 marca 2010, 21:20
ema15, dozgonna wdzięczność za tego linka!!!
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
GDZIE JEST HD?!?!?!!??
0
to pokazuje jak ułomną jedenastkę wystawia w lidze Pep, skoro przeciwko ligowym średniakom na ich boiskach wbił w tym sezonie bodaj jedną bramkę, a w LM już ma ich siedem
0
ciekawe gdzie Lucio i Maicon z Interu
0
a gdzie Pastore???
0
kuźwa! czemu na Messim na 2:0 jest bramka Castro?! Czy to tak trudno sprawdzić linki przed wrzuceniem?!?!?!?!
0
a mi się najbardziej podoba, że na realmadrid.pl w ocenach za mecz, moderatorzy oceniają również...SĘDZIEGO!!! ;P
0
Czy na tej koszulce JUŻ nie ma loga z KMŚ czy JESZCZE go tam nie ma?
0
I jak tu go nie kochać... ;)
0
on jest precież MŁODSZYM bratem ! ! !
0
ema15, dozgonna wdzięczność za tego linka!!!