Dobra nie będę sie zniżać do twojego poziomu, przepraszam normalnych kibiców Barcelony, ale jak widzę takich co w każdym wpisie muszą coś dorzucić w stronę CR'a, to aż mnie krew zalewa. Szanuje messiego, uważam, że jest najbardziej utalentowanym piłkarzem obecnych czasów, ale osobiście wolę Crisa, bo on nadrobił mniejszą ilość tego talentu cieżką pracą. Uważam też, że Neymar dostanie złotą piłkę w ciągu 3 lat. Jeszcze raz przepraszam, każdy wie, że nurkowanie jest wpisane w tą grę i nie ma drużyn gdzie ktoś nie zanurkuje (chociaż nie musi się nam to podobać).
LOL LOL, a ty ogarnij się, bo tak tylko prowokujesz do takich odezwów i pokazujesz, że jestes na poziomie gimbazjum,
Ostatnio Real trafił na bayern w 1/2 ale wy i tak będziecie biadolić, że Perez załatwi Juve, serio? Kiedy to niby barca miała "trudniejszych rywali", może teraz w 1/4? Przecież Atleti (Mistrz Hiszpani, finalista LM, świetnie grający przeciwko realowi)< PSG, hipokryci.
Serio nie zajarzyłeś co napisałem, co za dzieciarnia. Chodzi mi o to, że wg kibiców barcy to PSG było trudniejszym rywalem w 1/4 niż atleti, i że to wy jesteście pokrzywdzeni przez los jak zawsze.
Komentarze
0
0
1
0
W równym stopniu? Bacca nie obraził sędziego, cóż za obiektywny news.
3
właśnie pokazałeś jak to Ciebie ta dupa nie boli :D haha, co za dzieciarnia
5
To takie oczywiste akcje do wykonczenia nie były...
3
Dobra nie będę sie zniżać do twojego poziomu, przepraszam normalnych kibiców Barcelony, ale jak widzę takich co w każdym wpisie muszą coś dorzucić w stronę CR'a, to aż mnie krew zalewa. Szanuje messiego, uważam, że jest najbardziej utalentowanym piłkarzem obecnych czasów, ale osobiście wolę Crisa, bo on nadrobił mniejszą ilość tego talentu cieżką pracą. Uważam też, że Neymar dostanie złotą piłkę w ciągu 3 lat. Jeszcze raz przepraszam, każdy wie, że nurkowanie jest wpisane w tą grę i nie ma drużyn gdzie ktoś nie zanurkuje (chociaż nie musi się nam to podobać).
LOL LOL, a ty ogarnij się, bo tak tylko prowokujesz do takich odezwów i pokazujesz, że jestes na poziomie gimbazjum,
3
właśnie pokazałeś jak to Ciebie ta dupa nie boli :D haha, co za dzieciarnia
2
Ostatnio Real trafił na bayern w 1/2 ale wy i tak będziecie biadolić, że Perez załatwi Juve, serio? Kiedy to niby barca miała "trudniejszych rywali", może teraz w 1/4? Przecież Atleti (Mistrz Hiszpani, finalista LM, świetnie grający przeciwko realowi)< PSG, hipokryci.
2
Serio nie zajarzyłeś co napisałem, co za dzieciarnia. Chodzi mi o to, że wg kibiców barcy to PSG było trudniejszym rywalem w 1/4 niż atleti, i że to wy jesteście pokrzywdzeni przez los jak zawsze.