Następny mecz:  Barcelona  -  Granada     ·  Dziś o 21:00  ·  20. kolejka La Liga Eleven Sports 1   ·  Kolejne mecze   ·  Terminarz
Informacje ogólne

Miasto:

Brak informacji

Zainteresowania:

Brak informacji

Ulubiony zawodnik:

Brak informacji

Ulubione zespoły:

Brak informacji

Barcelonie kibicuję od:

Brak informacji

Kontakt
Statystyki

Data rejestracji

2 czerwca 2019

Dni w serwisie

231

Liczba komentarzy

13

Ocena komentarzy

+9

Najlepiej oceniane komentarze
  • pressing2104

    Nie lubię Neymara, nie lubię takich słów, ale ch*ja zrobimy z takim składem. Wszyscy tylko płaczą, że Valverde i znaleźli sobie kozła ofiarnego. Może jest dobry, może słaby, może po prostu najpewniej przeciętny, ale wszyscy tu myślą, że mamy dream team i tylko trener wszystko robi od rana do wieczora by to zepsuć. Znów cały sezon nie będzie nikogo kto odciąży Messiego, podrybluje, weźmie grę na siebie. Rywale wyłącza Messiego z gry i tak się skończy to wszystko. Obym się mylił, ale liczyłem na nawrócenie Neymara, że coś dołoży do transferu, też się zawiodłem. Po jaką CHOLERĘ kupowaliśmy Griezmanna, przez to właśnie zabrakło na Neya, a przecież ulubieniec Francuz tak kocha ten klub jak to pokazał rok temu, ale o tym nikt nie mówi, tylko płacz, że Neymar zły. Suarez też bywa bezczelnym aktorem jakich mało, ale jakoś się go nie pozbyliśmy.

  • pressing2104

    Strasznie nudno się czyta komentarze "Valverde wyp*******". Nudne i słabe. Najłatwiej wszystko zrzucić na trenera. Co wy chcieliście z takim składem wygrać??? Choć drogim, to jednak niemiłosiernie nieprzemyślanym. Aż mi się przypominają te komentarze, te obrazki, Griezmann, Griezmann! Ok, strzelił dziś gola z dobitki, ale, ale jednak przez zdecydowaną większość czasu spędzonego na boisku jest chyba najgorzej wydanym 120 mln euro w ostatnim czasie. Na jakiej pozycji miałby grać? Na pierwszy rzut oka widać było, że kompletnie nie dopasuje się do stylu Barcy, przecież nawet znacznie bardziej sprytnemu i zwinnemu Suarezowi było bardzo ciężko! Dembele, też pewno zbyt wiele nam nie szkodzi siedząc na ławce. Lewa strona nie istnieje, a prawa? Roberto... lubię go ale to nie jest rasowy PO. Generalnie ostatni mecz z Realem Madryt pokazał, też brak zaangażowania i chęci do gry wielu piłkarzy. I co ma na to wszystko poradzić Valverde??? Ma gości zarabiających tłuste miliony postraszyć sankcjami na 3000 euro? Czy ma ich przełożyć przez kolano i wlepić kilka klapsów przez tyłek???. Ostatnie kilka lat to kompletna porażka w polityce tranfserowej, a co ma na to poradzić nawet najlepszy trener. Tak BTW. to akurat WYJĄTKOWO dzisiaj gra Barcy bardzo mi się podobała! Dominowaliśmy przez praktycznie cały mecz! Graliśmy piłkę szybką, ryzykowną, nieschematyczną i dosłownie gnietliśmy Atleti również pressienigiem, natomiast trochę szczęście przy akcjach przeciwnika + aż 2 gole nieuznane bardzo nas skrzywidziły, co najmniej jeden z nich to była bezdyskusyjna bramka. Nie bądźmi aptekarzami... Jeśli takie milimetry, dosłownie milimetry miały by unieważniać bramki, to chyba z połowę bramek w historii piłki nożnej należałoby unieważnić. Pytam jaki wpływ te milimetry miały na przebieg akcji...............?! Ogarnijcie, nie wiem czy Valverde to dobry taktyk, czy przeciętny rzemieślnik, ale ciężko to ocenić biorąć pod uwagę fatalną politykę transferową i zaangażowanie niektórych piłkarzy w mecz.

Gorące tematy