O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 304
  • Liczba komentarzy 27
  • Polecenia 56

Komentarze

1

Miała prawo się zestresować Pani, gdzież Ci dżentelmeni. Mi się podobało, brawo za wywiad! :) Barwę głosu ma uroczą! :)

2

Valverde OUT !!! I zobaczycie nagle zawodnicy zaczną grać jak z innej planety! Oni są po prostu cudowni !

1

@NKing Gdyby miał w ataku kogokolwiek kto by potrafił biegać bi dryblować to z jego genialnym wyczuciem gry i cudownymi podaniami, a także rzutami wolnymi byśmy cuda zdziałali. No ale my mamy Griezmanna... Albo 17latka, albo starzejącego się Suareza albo pomocnika Vidala o Sergi Roberto nie wspominając.. takich mamy napastników.

26

Ludzie co wy znowu na trenera ?!? Valverde, Setien, Klopp, kto by to nie był do on ma zrobić biorąc pod uwagę fatalną, tragiczną politykę transferowa.. Coo na szybkie kontry nagle zagracie?! I kto będzie do nich biegał ? Super szybki Griezmann ?! Chyba nikt nigdy tak głupio nie wydał ponad 300 mln euro...

1

Ktokolwiek niech jeszcze powie cokolwiek dobrego na Griezmanna... Jak można cokolwiek ugrać w ataku nie mając kompletnie lewej flanki ?!?!

Zobacz wszystkie

26

Ludzie co wy znowu na trenera ?!? Valverde, Setien, Klopp, kto by to nie był do on ma zrobić biorąc pod uwagę fatalną, tragiczną politykę transferowa.. Coo na szybkie kontry nagle zagracie?! I kto będzie do nich biegał ? Super szybki Griezmann ?! Chyba nikt nigdy tak głupio nie wydał ponad 300 mln euro...

14

Macie swojego Griezmanna... Wcześniej Coutinho... I inni. Setki milionów euro i Messi ciągle sam. Ja bym na jego miejscu już dawno odszedł, ma do tego pełne prawo. Fatalna polityka transferowa psuje mu koniec kariery.

4

Nie lubię Neymara, nie lubię takich słów, ale ch*ja zrobimy z takim składem. Wszyscy tylko płaczą, że Valverde i znaleźli sobie kozła ofiarnego. Może jest dobry, może słaby, może po prostu najpewniej przeciętny, ale wszyscy tu myślą, że mamy dream team i tylko trener wszystko robi od rana do wieczora by to zepsuć. Znów cały sezon nie będzie nikogo kto odciąży Messiego, podrybluje, weźmie grę na siebie. Rywale wyłącza Messiego z gry i tak się skończy to wszystko. Obym się mylił, ale liczyłem na nawrócenie Neymara, że coś dołoży do transferu, też się zawiodłem. Po jaką CHOLERĘ kupowaliśmy Griezmanna, przez to właśnie zabrakło na Neya, a przecież ulubieniec Francuz tak kocha ten klub jak to pokazał rok temu, ale o tym nikt nie mówi, tylko płacz, że Neymar zły. Suarez też bywa bezczelnym aktorem jakich mało, ale jakoś się go nie pozbyliśmy.

2

Valverde OUT !!! I zobaczycie nagle zawodnicy zaczną grać jak z innej planety! Oni są po prostu cudowni !

2

Strasznie nudno się czyta komentarze "Valverde wyp*******". Nudne i słabe. Najłatwiej wszystko zrzucić na trenera. Co wy chcieliście z takim składem wygrać??? Choć drogim, to jednak niemiłosiernie nieprzemyślanym. Aż mi się przypominają te komentarze, te obrazki, Griezmann, Griezmann! Ok, strzelił dziś gola z dobitki, ale, ale jednak przez zdecydowaną większość czasu spędzonego na boisku jest chyba najgorzej wydanym 120 mln euro w ostatnim czasie. Na jakiej pozycji miałby grać? Na pierwszy rzut oka widać było, że kompletnie nie dopasuje się do stylu Barcy, przecież nawet znacznie bardziej sprytnemu i zwinnemu Suarezowi było bardzo ciężko! Dembele, też pewno zbyt wiele nam nie szkodzi siedząc na ławce. Lewa strona nie istnieje, a prawa? Roberto... lubię go ale to nie jest rasowy PO. Generalnie ostatni mecz z Realem Madryt pokazał, też brak zaangażowania i chęci do gry wielu piłkarzy. I co ma na to wszystko poradzić Valverde??? Ma gości zarabiających tłuste miliony postraszyć sankcjami na 3000 euro? Czy ma ich przełożyć przez kolano i wlepić kilka klapsów przez tyłek???. Ostatnie kilka lat to kompletna porażka w polityce tranfserowej, a co ma na to poradzić nawet najlepszy trener. Tak BTW. to akurat WYJĄTKOWO dzisiaj gra Barcy bardzo mi się podobała! Dominowaliśmy przez praktycznie cały mecz! Graliśmy piłkę szybką, ryzykowną, nieschematyczną i dosłownie gnietliśmy Atleti również pressienigiem, natomiast trochę szczęście przy akcjach przeciwnika + aż 2 gole nieuznane bardzo nas skrzywidziły, co najmniej jeden z nich to była bezdyskusyjna bramka. Nie bądźmi aptekarzami... Jeśli takie milimetry, dosłownie milimetry miały by unieważniać bramki, to chyba z połowę bramek w historii piłki nożnej należałoby unieważnić. Pytam jaki wpływ te milimetry miały na przebieg akcji...............?! Ogarnijcie, nie wiem czy Valverde to dobry taktyk, czy przeciętny rzemieślnik, ale ciężko to ocenić biorąć pod uwagę fatalną politykę transferową i zaangażowanie niektórych piłkarzy w mecz.

Media

Liga typerów

1 swiergol2 26 pkt
2 paker 22 pkt
3 tylo92 21 pkt
4 lefreux 21 pkt
5 Skazun1ho 20 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Kto powinien być w niedalekiej przyszłości podstawowym prawym obrońcą Barcelony?