polokolo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Teraz mówicie że komentator jest stronniczy a to i tak jest nic w porównaniu do tego co wyprawia Orłowski.
0
0
dawid22d
święta prawda
ten filmik to pewnie fotomontaż bo gdzie messi mógłby coś takiego zrobić
0
0
Już nie pamiętacie jak rok temu Ronaldo zdobył złotego buta i mówiliście(pisaliście) że to jesŧ ch*ja warte przy zdobytym mistrzostwie, a teraz to nagle takie ważne jest...to fajni z Was są kibice....
LOS GALACTICOS! HALA MADRID! MAMY PUCHAR! NADCHODZĄ PIĘKNE DNI!!
0
Heh widzę że tutaj się cały czas o Realu pisze :)
Los Galacticos! Hala Madrid!
Mamy tytuł wracają najlepsze dni!!
0
tnij.org/darzet
0
Jestem kibicem Realu i pisze na tej stronie bo co może się wydać dziwne ale nie mam konta na rm.pl. Jak było 10 pkt dla Realu to byłem pewny że liga jest nasza, nie brałem innej możliwości pod uwagę, ale po dzisiejszym a właściwie po wczorajszym meczu Realu mam bardzo duże wątpliwości. Jako kibic Realu boję się że możemy zostać z niczym, wiem że Wy chcielibyście żeby Barcelona wygrała wszystko ale postawcie się na naszym miejscu, to jest bardzo trudne dla kibica jak jego drużyna która jest uważana za jedną z najlepszych na świecie nic nie wygrywa(ta wygrana w pucharze króla to bardziej przypadek) i to przez parę lat. Spróbujcie zrozumieć Nas(kibiców Realu) że wytykamy błędy sędziów na korzyść Barcelony ale jesteśmy głodni sukcesów. Ja sam w meczu na SB jak Benzema pierwszy strzelił bramkę puściłem taką wiązanĸę wiązankę do kumpla u którego byłem na meczu(kibica Barcelony) że cieszę się że jeszcze mogę przychodzić do niego na meczę. Nie wiem jak teraz zachowają się inni kibice Realu ale ja po meczu z Valencia jestem załamany, jestem załamany bo czuje że to będzie kolejny sezon pomimo tego że teraz Real ma 4 pkt przewagi w którym Barcelona znowu zdobędzie wszytko. Nie jestem na siłach kolejny rok z rzędu słuchać pośród kumpli w których jest paru kibiców Barcelony ich wywodów jaki to Real jest słaby itp.Spróbujcie nas zrozumieć. Pozdrawiam.
0
0
I co nie jest tak?
Jak Mou mówi coś na sędziów to mamy do czynienia ze zmasowanym atakiem mediów na Mou.
Jeśli Barcelona narzeka i płacze to jest wszystko OK i nikt ich za to nie krytykuje. W pełni zgadzam się z Mou. Ostatnio Barcelona skomli na sędziów jak nikt inny na świecie.
0
Dziwicie się że Real ma większe prawo głosu do decydowania? Raz to jest stadion Realu, dwa sam Villar(prezes Hiszpańskiej Federacji Piłkarskiej) powiedział że z Barcelony nikt nie chodzi na zebrania zarządu a to tam też są podejmowane decyzje na ten temat, Barcelona ma gdzieś zarząd to dlaczego oni mają jej słuchać?
0
aschnu
Proszę pokaż mi te ewidentnie wydrukowane karne dla Realu... To że Real dostaje karne to nie znaczy że im się nie należą...
0
Rumba de Barca
Sądzę że nawet po GD Real będzie się cieszył bo barca jak wygra będzie mieć 7 pkt straty chociaż nigdy nic nie wiadomo bo barca może jeszcze dużo punktów stracić do GD
0
paoramirez1
pokaż mi jakie to rzeczy się nie działy w La liga... Najwyższe prowadzenie stracone przez zespół na pierwszym miejscu to jest 8pkt.
0
HELBIK, mikolaj20
To może niech piłkarze Barcelony przestaną grać w piłkę skoro wszystko już osiągnęli i nie mają motywacji... Reprezentacja Hiszpanii też euro powinna sobie odpuścic... La liga to 38 meczy a nie tylko pojedynki Barca - Real w których jeszcze lepsza jest Barcelona ale po ostatnich meczach widać że jest coraz ciężej. Jak Getafe wygra na wiosnę z Barceloną to można mówić że jest od niej lepszy? Bo przecież będzie mieć z nią dwie wygrane w tym sezonie w lidze. Jeszcze jedna rzecz mnie denerwuje, jak tylko Real ma rzut karny to od razu
"helloweenek, 12.02.2012 22:15:
I w ten oto sposob sedzia zalatwil Mistrza Realowi
roberto_er, 12.02.2012 22:16:
no i oczywiscie sedzia pomaga
SinMistico, 12.02.2012 22:19:
No dziękujemy sędziemu. Nie ma to tamto czerwo i karny ... Może jeszcze jednego później, żeby Crystiano sobie strzelił. Szkoda gadać ... sędziowie wygrają dla Madrytu majstra."
Ale podobno to w Barcelonie nie komentuje się sędziowania...
0
Teraz to Barca już nie może zdobyć mistrzostwa, co najwyżej Real może je stracić ale nie ma szans żeby Mourinho do tego dopuścił. Real w tym sezonie jest po prostu lepszy, Ronaldo od Messiego tak samo.
0
Campeones Campeones :) 7 pkt + mecz wieczorem :) Piękny weekend :) Wyrazy szczerego współczucia dla kibiców Barcelony ;)